Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozumný názor.Divím,že si pražská kavárna nevybrala tohoto pána.Asi by měl větší popularitu než ráčna Drahuška.
  • Čím dál více jsem přesvědčený, že p. Hannig by byl opravdu prezidentem, který by rozhádané čechy spojil. Nevadíla by mi jeho "neznalost" politických manýr, protože ty pouze akcentují v lidech velmi nepříjemné pocity, které pak nutně vedou k rozhádané společnosti. Já sám jsem volil M.Zemana vůbec poprvé až ve II. kole jako "nutné zlo". Zeman je zkrátka svůj a nikdo už ho nepředělá. Nehledě na jeho zchátralý zdravotní stav, za který si nepochybně může sám, tak v boji jeden proti jednomu jsem se musel rozhodnout pro toho, který je čitelný, kterého známe a který má především zájem na tom, aby se Česká republika udržela na mapě světa jako suveréní stát. U jeho protivníka jsem tyto vlastnosti výrazně postrádal a od začátku se mu nepodařilo ani jednou projevit vlastní myšlenku. Odkud se najednou vzal na poli prezidentsých adeptů lze s úspěchem spekulovat. O tom, že by byl slušný si mohou jeho podporovatelé nechat jen zdát. Jeho projev v prezidentských debatách (všech které jsem viděl od začátku), byl tragikomický. Nepochopím proč vysokoškolský profesor nemá žádnou sebereflexi. Svoji volbu si nesu jako kříž i u větve své pražské rodiny.
    Takže bravo p. Hannigu. Jsme stejná krevní skupina. Váš postoj k EU sdílím naprosto přesně. Do doby, než se změní priority vedení EU je setrvání v jejich pařátech velmi nebezpečné. Proto je nezbytné mít ve vrcholné funkci člověka, který, navzdory svému zevnějšku, nepoklonkuje. A zcela určitě ani západu ani východu.
    PS. S vulgáními lidmi si nedělejte žádné starosti. Hulvát zůstane hulvátem dle úrovně svého IQ ať již fandí Drahošovi nebo Zemanovi. Váš postoj k EU sdílím naprosto přesně. *3*
  • Na jednu stranu "..o mrtvých jen dobře". V případě VH to ale není možné protože tím bychom dále podporovali sluníčkáře v jejich štvavém boji proti normálním lidem. VH svým licoměrným přístupem, lehkovážností v politice způsobil obrovské škody naší zemi. Lezl do zadku Západu, který nás od té doby drží v hrsti. Nejsme vůbec otočeni na Východ, jak ti hlasatelé demokracie z Pražské kavárny hlásí. Opak je pravdou. Vůbec nebyla pravda, že "pravda a láska zvítězí". Protože VH dal také souhlas s tím, aby se bombardovali a zabíjeli nevinní lidé - zničení Jugoslávie letadly a bombami "mírumiluvnou" organizací NATO, pod taktovkou USA a Německa s Velkou Británií. V době prezidentských voleb je aktivita Pražské kavárny ještě větší. A proto, že Marta Kubišová řekla něco na způsob "...kdyby žil dnes Václav Havel, kde bychom mohli být", je ještě více zapotřebí odhalovat skutečné aktivity pana VH za doby prezidentování mnohem více, aby se takové nesmysly, které se dnes šíří o VH nestaly ve veřejnosti svatou pravdou
  • Velmi užitečné názory, které se dnes bohužel nenosí.
  • Vypadá to, že chcete těmi příspěvky pokračovat v tradicích toho pána, jehož fotku jste si dal do profilu. Je to od Vás velmi prospěšné, aby lidé konečně vnímali VH reálně, ne zkresleně, jako doposud
  • Máte můj hlas Petře Eduard
  • U mě dobrý,bude líp....co ty bublebum z tichcali,jak ti jdou wc rajóny?
  • Celý Brusel je potřený! Hlavy máslem pomazané z samovolby králové .
  • Komu tim prospejete? Druhe strane ..?
    Kdeze uz jsem tuhle otazku jen slysel.
  • Hannig by se rád omužil s klukem, ale žádnej ho nechce. *9*
  • Nech už toho Havla na pokoji, o mrtvých jen dobře!!!!
  • bohužel mátě Peťo v lečems pravdu ti vogouši chtěji zničit Evropů, votázka je KOMU to prospívá
  • Pan Hannig se mýlí!

    Evropská Unie nic nepotírá!

    Jen páchá hloupostí pár hlupáků
    ve "vrcholných orgánech" EU,
    co si myslí, že spapali všechnu
    moudrost světa!
  • byli jsme před "českem" budeme i po něm.....
  • http://www.protiproud.cz/politika/3543-druhe-dejstvi-vzpoury-je-pred-nami-plastovi-panaci-kavarny-utraceji-miliony-zbytecne-jenom-petr-hannig-pochopil-zlocin-dvoukolove-volby-brexit-i-trump-zacal-pred-casem-u-nas-k-zemanovi-neni-alternativa.htm

    *5*
  • očichávači kalouskova zadku, jak se vede ? *15*
  • Blik.....neříkají Vám blesku??
  • P. Hannig je jeden z nejvíce přijatelných kandidátů na prezidenta republiky. Hannig je tisíckrát přijatelnější než třeba Drahoš či Hilšer.
  • "Proč vedle sebe nemůže být manželství muže a ženy a manželství dvou mužů či dvou žen?"
    .
    A proč jen dvou? Proř ne třech, pěti, deseti, dvaceti? Co ty na to autore takových otázek? Proč nemají právo uzavřít sňatek, dva chlapi a čtyři ženy, když to budou všichni z nich chtít?
  • Všichni tihle teplometi přišli ze zkaženého "západu", hnus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit