Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ANO bude líp *14*
  • No burešovi určitě.
   • Kumul, nechlastej a nehul a nezáviď, líný komunistický bastarde!
 • To čumíte jak je nenažranej i kdyby každý živnostník neodvedl ani kačku tak nikoho nevyžírá jako tenhle komunistickej estébák co se snaží se zemákem nasadit opratě každýmu viz.zakon hanobení prezidenta - komunisti a socani,což jsou též komouši a ano ,také komouši.Za koblížek prose re te i to málo co zbylo z 89.Jsem zapoměl na úsvit konce demokracie..
 • Novináři řvali, že se nečepaly dotace. Babiš vám ukázal jak. Ted titíž křičí, že umí čerpat dotace a že je čerpá. Novináři učte všechny jak čerpat dotace a nezbude vám čas na pomluvy a stát na tom vydělá. Ivan
  • 0
 • To je problém každého kriplíka, místo aby si skočil někde Šemíka, otravuje plnohodnotné občany na diskuzích.
  • soudruhu BTW, tvé výpady vůči postiženým jsou zoufalé, myslím že by ti každý druhý vozíčkař vypleskal tu tvojí smradlavou ruskou držku holýma rukama


   YEAH !!!! *15* *15*
   • víme sajmon, btw
 • A já mu to přeju. Pořád lepší než kdyby ty prachy rozkradl Kalousek.
  • Kalousek byl proti Babišovi čestný pionýr... Babiš má skvělou školu rozvědčíka STB... umí vlézt pod kůži... jakýmkoli způsobem *13* to je základ dobrého agenta.. umět se spřátelit s těmi, které potřebuje... teď potřebuje nás voliče, aby ten vliv měl ještě větší... ona moc je velmi silná droga...
   • ... jsi bezkonkurenční primitiv :)))
 • Kdo umí ten umí. A blbí závistivci kteří nic neumí, jen nadávat a pomlouvat, jen čumí.
  • Pro pravý solder. No jo. Každej nemá žaludek, na okrádání, jako Bureš. Každej se nevyučil, u STB. Aha tak jsem asi závistivec. No pořád lepší být závistivec. než volit Bureše, a být idioot.
   • Babiš mne ještě neokrad ale denně se mne snaží okrást nepoctiví obchodníci, rádoby podnikatelé a živnostníci všeho druhu.
    • a proč k nim chodíš denně - tak jsi trouba.
  • To Hitler nebo Stalin taky uměl ty trubko a kam dovedli svoje lidi.
   • Sám jsi nevzdělaná trubka. To už je vidět i z tvého pravopisu. Běž raději makat k pásu ať máš na chlast, cigára a fet a neotravuj tady slušné a vzdělané lidi.
 • Vivat 10 000 nicků teplýho fotromrda Semjona Gayínka z nonstopu!!!
  WOW !!!
 • A já myslel, že je tak skromný, jako byl Havel, který opravdu nic nechtěl.
  • Havel chtěl jen to, co generace jeho předků budovali a po Vítězném únoru si to komunisti vzali a Babiš to, co má vydřel svýma mozolnatýma rukama. *14*
   • Seznam se s případem herečky Anny Letenské a budeš o jejich rodině uvažovat jinak, pokud tedy máš v hlavě trochu mozkové hmoty!
 • no konečně se někomu daří ty dotace z EU dostat. Jen krátkozraký pitomec si neuvědomuje , že ty peníze má na investice do rekonstrukcí či nových staveb a tím zaměstnává naše firmy a ty pak platí daně a koloběh peněz funguje! Ptejme se proč se za minulá období nečerpalo a čerpat se mohlo!
 • Z tonu článku vidět, kdo a jak šíří závist mezi občany. Pod rouškou nestátních institucí, čerpajících státní peníze v podstatě "za nic", ale především na platy vůdců těchto institucí, se veřejně sdělují aktivity podnikatele Babiše. Jsem proti zlodějinám, které čerpají z naších společných peněz, ale proč závidět někomu, kdo se o dotace přihlásí a regulérní soutěž vyhraje a peníze získá. Proč ti, kdo vítěze pranýřují, nepodají žalobu pro případné zneužití jak rozhodnutí dotačních komisí, tak výběrových řízení?? Měli bychom být právní stát a žaloba by se jistě projednávala. I když, jak je u nás zvykem, jistě ne hned, ale projednávala a vina-nevina by byla prokázána. Jenom nejsem si jist, zda by žalované strany uspěly. Protože někoho odsoudit jenom pro obyčejnou lidskou závist by jistě žádný soudce nerozhodl. Bohužel jsou skupiny občanů, kteří závidí i nos mezi očima a tak šíří jedovatou slinou závist, nepřejícnost a neshody. A média jim, bohužel, v tom pomáhají. A pokud by měla být pravda o zlodějinách ve vládě, tak ihned by měl odstoupit ministr - zloděj - a předseda vlády, která umožnila krást. Média by se měla zaměřit spíše na oblasti, kde se zbytečně vyhazují stamiliony - některé sociální dávky, zvyšování platů poslanců, jejich prebend, potřebnost Senátu, navyšování státních zaměstnanců, mizerné tendry jednotlivých ministerstev a jejich reorganizace, atd., atd. Potom by získaly důvěru.
  • Nezávidím to, že má někdo ty prachy, ale vadí mě to, že pokud vydělá miliardy jak se chvástá, tak ty dotace nepotřebuje. On nekrade, ale čerpá. No ministr Brabec mu jde na ruku a Burešovi se progresívně plní kasa a ostatní na dotace stěží dosáhnou. No a pak se podíváte v televizi na počet kladně vyřízených žádostí v jedné obci a položíte si otázku jako já, jak je možné, že někde dotace dostanou a jinde ne...( nemají správné konexe) No a když to jde obejít, jako v případě Čapího hnízda, tak to zloděj nevydrží a udělá podvod. Zatímco normální šťastlivec, který by tak dosáhl na dotace by je už musel vrátit.. My nepotřebujeme kontrolní hlášení, ani EET ale pozavírat ty co kradou, dělají tunely a upravují legislativu ku svému prospěchu.. a po těchto volbách je jasné, že těch nových 30tis. úředníků mu půjde zase na ruku.. to už bude regulérní mafie...
  • Nějak se v tom ztrácíš... on jako ministr má úplně jiné vyjednávací možnosti než jako ty, dzixy z kotěhůlkova... jsme-li tržní ekonomikou, pak by se měly odbourat všechny dotace.. protože když postavíte dvě čapí hnízda vedle sebe a jedno bude za dotace a druhé za vlastní ... v konkurenčním boji, které zvítězí... co myslíš? Veškerá Babišova daňová opatření jsou hlavně pro to, aby zbylo hlavně na něj... ono se jaksi těžko obhajuje čerpání-přijímání dotací, pokud je státní pokladna prázdná.. a když je přebytek.. tak to nikoho nesvrbí...Lidská závist?... když víš, jak válcuje svoji konkurenci.. když to nejde jinak, tak jsou na konkurenci posílané kontroly daňové.... u agrochemického podniku kontroly životní prostředí.. kontroly hygienické.. a velmi důkladné a dnes? když je majitel Babiš, tak kontrola dělá vše od zeleného stolu... a k senátu... je potřebné mít tento dvoukomorový systém, aby se tak trochu vyvažovalo blbé rozhodování naivních voličů, kteří si např. myslí, že Babiš už má dost a že už více nepotřebuje... jsou tady dva roky k dobru, aby voličům došlo, že opět nalítli.. jako v roce 1948... a pokud neprohlédnou, tak si ten Babišistán zasloužíme.. *13*
   • Alenko, sundej si brýle, dej odpočinout mozku a dojdeš na jiné myšlenky. Jsi moc předpojatá. Měla bys na Babiše podat trestní oznámení pro zneužívání své funkce, pokud sis jistá svými obviněními. Snad v tom najdeš uspokojení. Pokud tak neuděláš, tak máš jenom řeči a řeči, až kecy a patříš mezi ty "choře závistivé". Snad víš co je Tvá občanská a vlastenecká povinnost. Tak honem na policii. Tu Babiš pod palcem nemá.
   • Alenko z říše divů.Buď jako občanka a ne jako ovčanka a nevol stejné kreatury 27 let pokud si nebyla malá.Já budu volit pouze za hromadu peněz podle toho ,kam se korytáři budou cpát a nebudu nadávat.To je ta nevyditelná ruka trhu,ale neplatí to o krádeži pera v přímém přenosu.
    • Samozřejmě že má Alenka pravdu. Spíš by normálně bylo s podivem, jestli se někdo nechá vodit za nos i po 25-ti letech budování vyspělé kapitalistické společnosti od tzv. sametu v roce 89. Tenkrát nám věšel bulíky na nos Havel, teď Babiš a celý ten jeho spolek s ANO. Bohužel řadě lidí to většinou dojde až když je záměr autora bulíků splněn. A tak jako tenkrát hurá pro OF, ODS, ODA a spol., tak teď hurá pro ANO. Je to tristní pohled kam jsme to dopracovali. Takže asi těžko může být Alenka ovčan, protože zřetelně jsou tady na to jiní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit