Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem letos vyrazil do zahraničí na Vánoční trhy do Vídně a bylo to super. Spojil jsem to i s návštěvou několika památek. Památky ve Vídni jsou vážně moc pěkné a kdyby je měl člověk vidět všechny, zabere mu to možná i týden :D

  • Já jsem třeba hrozně ráda, že i přes to, že se tady u nás letos zrušily vánoční trhy, tak tu pořád zůstalo otevřené kluziště, které postavili na náměstí. V této době si bohužel vlastně není pořádně kam jít zabruslit. Žádný zamrzlý rybník tady v okolí nemáme, takže vlastně venkovní kluziště na náměstí je jediné místo, kde jsem letos mohla pořádně vyzkoušet své nové brusle.

  • Jen tiše doufám, že předvánoční hemžení nebude devastováno nějakým alláhakbarovským útokem. Pamatuji doby, kdy jsme se nemuseli bát teroristického útoku. Ti političtí avanturisté, co rozžehli migrační šílenství a vytvořili živnou půdu pro alláhakbarovský teror, nám neodpustí, že tolik ublížili evropské civilizaci, proto s drzostí a arogancí sobě vlastní se nám nadále snaží vnutit podvodné merkelovské migrační kvóty. Právě Merkelová a spol. svým voluntaristickým počínáním přenesli hranice Schengenu do center velkých evropských měst, kde pomocí betonových zátarasů a dalších obranných opatření se má čelit ofenzívě migračních nájezdníků a jejich kumpánů. Naprostá iracionalita a nadutost opanovaly myšlení špiček EU. Takto ochromená Evropa těžce čelí možným teroristickým útokům. 
  • Lakaji na bombove zazitky...

  • Wolfcastle

    A jako každej rok je tradičně sluníčkáři připravena pro návštěvníky EVROPSKÝCH vánočních trhů loterie na koho muslim ukáže ten musí jít z kola ven, kolik bude letos mrtvých ukáže jen čas, kdo bude v pravém čase na správném místě vyhrává, první cena bombový útok druhá pak poštouchnutí kamionem atd. a ti co letos nevyhrajou nemusí smutnit je pro ně připraven sluníčkový happening Semknutí!

    Šance jsou velmi vysoké neboť dobročinné organizace přislíbily posílit přijímání dalších a dalších migráčků!!!

  • Marcelskrc

    No snad to mají lepe ochráněné než loni

  • V české kotlině teda v Praze jsem byl  předloni. Nic extra.....loni a letos také asi strávím doma v moravské kotlině v Ostravě.....

    • No tak Praha má také své předvánoční kouzlo.

      Echte Tschechische trdelník, svařák (voda s vínem) za stovku a utrhané rukávy a pošlapané botky od procházky po Staromáku - no kdo to má??? 😂

      Praha mi stále více připomíná znásilňovanou lehkou děvu, než hrdé město uprostřed Evropy.

      Vládnou tu gangy černochů, Makedonců, Ukrajinců, Dagestánců a je to všude v ulicích vidět. Rusové skpoupili byty v centru a teď žijí z toho, že je v České republice pronajímají Čechům. Hřib by se měl starat o Prahu a ne o Čínu - primátor jako hřib, fakt. 

      Krásné vánoce ve zlaté Praze - jak pro koho. 

      • Primátor Hřib mi připomíná atomový hřib.
        • Praha bude taky tak po jeho vládě vypadat, jako po atomovém výbuchu. Holt pirátská moc. 

  • V české kotlině teda v Praze jsem byl  předloni. Nic extra.....loni a letos také asi strávím doma v moravské kotlině v Ostravě.....

    • Ostravu bych situoval spíše do Slezska ...

      Ale nešť...

      Travte si koho chcete a kde chcete...

      • Vy víte že existuje také nějaké Slezsko???? JAK POVZBUDIVÉ....😉

      • mun.go

        Ostrava leží v Moravské bráně ... Západní Karpaty ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit