Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Berou balík a je jim zatěžko se do práce i jen dostavit...pro mnohé jenom příjemné kapesné k ostatním příjmům.
  • jsou přítěží EU. A to se mezi nimi najdou takoví jako řecký termit, které chce státy EU poučovat o nabírání těch vtěrek z gumových člunů. Řecko dlouhodobě největší holý zadek v rámci unie by tady chtělo rozdávat karty? Vyhlášení příživníci na systému by chtěli být vyslechnuti? Bando naučte se pracovat a ne jen prudit a stávkovat. Ještě dlouho budete s těmi svými holými zadky všem pro srandu. Každý naprosto každý může na tu línou pakáž ukázat prstem. Protože zatím přižírají naše evropské peníze!
  • "Evropský parlament" je nejen směšný ale hlavně zbytečný jako celá EU!!! *16* *16* *16*
    • dearputin.com
  • Směšný je hlavně Juncker, který se chová jako Erdogan. Měl by si uvědomit že evropský parlament je jedinou volenou institucí a právě jeho komise se mu zodpovídá. Jestli si myslí že budeme všichni skákat jak bude pískat (viz kvóty, zákaz zbraní atd) tak ať se probere.

    To že tam byla mizivá účast je dáno tím, že ve stejnou dobu měla ve Francii pohřeb Simone Veil, která byla první historickou předsedkyní europarlamentu a spousta poslanců byla právě na tom pohřbu.
  • Europarlament se zvrhl v parazitní organizaci, která nehájí zájmy občanů EU, nýbrž zhoubné zájmy úzké skupinky vyvolených, což jsou největší a nejbezohlednější gauneři, jimž oddaně slouží političtí hochštapleři typu Junckera či Macrona..
    • europarlament je přesná kopie státních parlamentů. Ufff...tak to mne uklidnilo že je vše při starém......
  • Vyvstala mi v podvědomí scéna z filmu Osudy dobrého vojáka Švejka, kdy hejtman v podání Martina Růžka, předvádí svému příteli disciplínu písařů:
    "Nemyslete si, že vás tady mám na krmníku *12* *12* *12* ! Méně žr´t a více dělat!
    Kdy prasknete *12* *12* ? Dle rozkazu."
    Asi tak.
  • Lopaty a krompáče do rukou a na značky soudruzi.
  • "JAK NAHOŘE, TAK DOLE" anebo "MAKROSVĚT JE ZRCADLOVÝM ODRAZEM MIKROSVĚTA" nemusíme chodit do evropského parlamentu, já navíc nerozumím jak funguje parlamentní žumpa protektorátu "česko" anebo spíše rozumím tomu bor...elu na kolečkách příliš dobře.....
    • vanhorne
      "JAK NAHOŘE, TAK DOLE"
      Ja si zase myslim ze je to opacne.
  • Myslím, že úloha parlamentů se značně precenuje. A, parlament je zvanirna (z francouzštiny parlé _mluvit ). Většinou se tam dostanou zastupči stran vesměs laikove a prosazují zájmy skupin (lobbisty) za odměnu finanční, zákony jsou derave, často musí být novelizovane. Poslani jsou drazí. Lepší byl systém, když poslanci za jízdné a stravné automaticky schvalovali zákony, které sestavování odborníci.
    Pravda bylo to ,,nedemokratické" avšak efektivní.
  • Pavel Jégl "starý" eurohujer a bijec odpůrců EU najednou otočil a v EU, zejména jeho klíčovém orgánu a členů - parlamentu a poslancích, vidí poslance jako zbytečné, jako my, ostatní občané. Zda to není jenom z příkazu šéfa redakce, aby si vylepšil již tak pošramocenou pověst na Tiscali. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit