Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dnešní Momgolové sedí v českém parlamentu a už se nepotřebují věnovat nájezdnictví a drancování-tuto zemi již vydrancovali.Jsme jediná země v Evropě,kde sedí v parlamentě samí vlastizrádci,odpad národa,verbež,která má sedět v kriminále.
    • To si nepamatuješ, co tu bylo za komoušů...
      • ale pamatuju,stejná sběř jako nyní,stejná nenažraná prassata,stejné bezpáteřní zrůůdy,jak za Husáka,tak za Havla,jedinej rozdíl,že tito kradou ještě víc než bolševici...dobře bylo jen za První republiky,kdy ještě ti co v byli v politice měli páteř a nějakou čest.Dnes je to bezpáteřní,křivá,prolhaná a zlodějská sebranka....stejná jako ta po 48 roce...stejné klany,stejné famílie,všechno odpad národa-od havlů,husáků,kalousků až po Grebeníčky a babiše...fuj
        • ale nepamatujes, za tohle bys za komoušů seděl v base.
  • Tak už pojď domů, vždyť si z tebe dělají legraci, znáš jen hnůj. Tak pojď, dám ti cucnout z cecku. Užij si přece než tě řezník podřízne. *14*
  • Zas tu smrdíš makakovo prase? *15*
    • nebudeš mi, ale zase psát emaily, že mi ho chceš ožužlat *2* ?
      • to bylo omylem a vytrženo z kontextu, tak nežaluj ty amrdólske bonzáčku
        • tak se nerozčiluj, bylo to milé *3*
    • yes *3*

      YEAH !!!
  • podnikatelé s úsměvem sledují krach ekonomiky USA
    • souhlasím, už od roku 1917, ale zatím zůstalo jen u sledování *13*
  • Simonek bude zřejmě nějaký chudák, upoutaný na lůžko nebo pojízdné křeslo. On chudák vůbec nechodí ven, je pořád na diskuzi Tiscali a to ve dne i v noci. Držíme ti palce, je to chudáku jediné tvoje povyražení.
  • hned jak jsem se příští rok narodila, ČR se stala nejdebilnější zemí světa
  • Jedeš do chlíva, prase jedno. *14*
  • všimli jste si jak je Simonek zarudlý ? asi se stydí *15* *15* *15*
    • ti lidé na něj musí být težce nabroušení, že dostal tolik mínusů
      • nesmíš se divit s mocným BTW se nikdo nemá dávat do křížku *1*
  • jsme roku 1917 ukradli Virgin Islands
  • Ale rozhodně stojí za přečtení, nebude daleko od pravdy.

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pod-praporem-humanity-se-chysta-genocida-Vy-zradni-ubozaci-my-porazili-Tatary-Mongoly-nacisty-a-zvladneme-i-muslimskou-invazi-vzkazuje-analytik-Koller-450124

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit