Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... cha cha cha, je vidět, že lidská tupost nezná hranice, užívej si svou omezenost dál :)))
  • cha cha hi hi ty páchnoucí prase dolezeš pokaždé. O co? Jsi jen smradlavý kašpárek co vypichává i se zvířátkama.
  • ... moje inteligence je nepochybně ta nejvyšší, co zde na Ticsali existuje. Já sám jsem na těch nejvyšších patrech inteligence, která je u mě neměřitelná. Jsem nepochybně tak chytrý, že všem jde hlava kolem. Moje chytrost se dotýká až nebe. Mě nemůže, zde na Tiscali, díky mé vysoké až neměřitelné inteligence nikdo zastoupit. Všichni zde čekáte, dlouho čekáte jaká moudrost ze mě vypadne. Já ovšem již nebudu s vámi, vy nuly nikdy diskutovat, proto věčné sbohem a již mě zde nikdy neuvidíte. Raději jsem vám to napsal dvakrát, aby jste na to nikdy nezapomněli, jaký byl tady mezi vámi, inteligent. Musím ještě něco připsat, abych nebyl vyhodnocen jako spam, já a spam. To je nebetyčná drzost od správce Tiscali :)))
  • ano odhalil jsi mně.No a sehnal jsi nějaká ta zvířířátka jak jsi se před chvílí zajímal? Došla alespoň veverka nebo kuna?
  • ... čau, hlasující ubohý čurááku, polib mi :)))
  • ale zkoumáš! Pečlivě studuješ a reaguješ. To už je úděl prasete co píchá vlastní matku. Tak se pochlub novými kousky z chlíva.
  • ... moje inteligence je nepochybně ta nejvyšší, co zde na Ticsali existuje. Já sám jsem na těch nejvyšších patrech inteligence, která je u mě neměřitelná. Jsem nepochybně tak chytrý, že všem jde hlava kolem. Moje chytrost se dotýká až nebe. Mě nemůže, zde na Tiscali, díky mé vysoké až neměřitelné inteligence nikdo zastoupit. Všichni zde čekáte, dlouho čekáte jaká moudrost ze mě vypadne. Já ovšem již nebudu s vámi vy nuly, nikdy diskutovat, proto věčné sbohem a již mě zde nikdy neuvidíte :)))
  • nikam nelez prase. Pěkně se pochlub zda se ti přihlásila nějaká zvířátka k vpichu, jak jsi tady sháněl.
  • ... troska BIJEC je dokonale v hajzlu, který bijec pitomečků je který, je to naprostý primitiv :)))
  • ovšem největším degenem navíc páchnoucím jsi tady jen TY. Výblitek své zparchantělé matky.
  • ... absolutně nezkoumám, jestli něco blije primitiv BIJEC, ať zde problije ubožák víkend :)))
  • ... správně, zdegenerovanost a opuštěnost póvlu se na ní jen stále víc prohlubuje :)))
  • v paži
  • Zruste diskuzi na tiscali. To nema obdoby. Co na to spravce tiscali ?
  • může. Protože má větší váhu slova než TY prasič stránek a píchač zvířátek z paseky u lesa.
  • no ale co ty? Před chvílí jsi tady pochtíval nějaká zvířátka na sex, ty prasáku!
  • ... ubožák BIJEC se může zesrat, jak na nejprimitivnější trosku na netu zvysoka kálím :)))
    ... degen s mým nickem mě nepochybně inteligentně zastoupí, čau, zdegenerované nuly :)))
  • ... ty můžeš tak někoho vyměňovat, ty hulibrku :)))
  • ... co se pořád vnucuješ, teplej pitomečku :)))
  • Nevtírej se, Čapisrál. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit