Přejít na výpis diskuzí

Exguvernér Virginie jde na dva roky do vězení. Za korupci

7.1.2015 8:39
var 7 příspěvků

Soud ve Spojených státech poslal někdejšího guvernéra Virginie Boba McDonnella na dva roky do vězení za korupci. McDonnell, kterému původně hrozilo až třináct let, byl považován za hvězdu Republikánské strany a v minulosti se o něm spekulovalo jako o možném kandidátovi na amerického viceprezidenta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslím že u nich takoví kradou všichni a občas se nějaký vytáhne aby se neřeklo.!!
  • tečka čapisral mi připomíná opičáka makaka s malým pindíkem,,jako by mu z oka vypad.
    • Souhlas, úplně.
  • Exguvernér. tedy VIP, peněz má jistě také dost a "nekoupí si spravedlnost". A navíc ta pokora. Tak to by se v našem "poststepním" rádoby carství stát nemohlo. Holt, jiný kraj, jiný mrav. *4*
  • Kdyby se jmenoval Mynář, a byl kancléřem v česku a stál za ním Zeman, sori pan prezident, tak by mu to prošlo, takhle má smůlu. Ale je tu jeden podstatný rozdíl, Když porovnám naše politiky a tohoto am. pána, tak mě zaráží jeho pokora a přiznání se k věci. Naši zatloukají a vymýšlejí si neuvěřitelné, až jim to minimálně volící většina uvěří...
  • Tohle by se v Českém Rudém Kocourkovu stát nemohlo. U nás by se to zahrálo
    do autu a jelo by se korupčně vesele dál.
  • Kvůli korupci by musela sedět celá naše strana a vláda - ne u korýtek, ale pěkně v base... A tam skutečně pracovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit