Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dzixy

  Domnívám se, že "koordinátor očkování proti nemoci covid-19 Zdeněk Blahuta" jako zhrzený svým odvoláním, nebude dostatečně objektivní. Já osobně nevidím v politice očkování žádné politikum, také proč. Pravidla, podle kterých postupuje očkování zohledňuje potřebnost k ochraně zdraví i života. I postupné včleňování dalších skupin do očkovacího procesu je výrazem  dodatečného pochopení potřeby mít zdravé lidi, kteří se mají starat o ty nemocné na potřebné a pro chod státu.  U autora článku je zřetelná snaha za každou cenu očernit vládu, a zejména premiéra Babiše.

 • vanhorne

  Kde je, ten extrakoordinator a nejlepsi krizovy manazer, ktery rika, ze kdyz je krize jeho vykon stoupa? Uz posila pacienty do Nemecka i kdyz k tomu neudelal jeste zadne kroky? Nebo uz je v Chebu na nadrazi, hraje si na vypravciho a odbavuje spitalni vlak do Reichu? Od neho se da cekat vsechno a nic. 

   > https://www.seznamzpravy.cz/clanek/covidovi-pacienti-do-nemecka-cesko-jeste-nevlozilo-zadost-do-systemu-145449 <

 • vanhorne

  A co je na tom divneho, ze takovy politicky titan, vsechno zasvetil a podridil politice. Davno prece prohlasil, ze vstoupil do politiky jen proto, aby slouzil obcanum a narodu i na ukor vlastniho zdravi a vlastni rodiny, ktera tim take trpi. Je to obdivuhodne slechetny a nezistny clovicek, ktery si zaslouzi lasku a uctu. Inspiroval se snad slovy byvaleho presidenta USA? J.F. Kennedy pri sve inauguraci rekl "Ask not what your country can do for you – ask what you can do for your country". Ptej se ne, co tvoje vlast muze udelat pro tebe, ptej se, co ty muzes udelat pro svou vlast. Vzdyt uz v mladi slouzil Statu, ne? Tak proc ne na stara kolena a az do uplneho roztrhani tela. Za to jeho snazeni a sebeobetovani pro dobro svych ovecek, bych mu pral jeste dlouhy pobyt na hrade.😂

 • Janak, proč tedy čtu, že vakcíny stáhl pod sebe Bureš a rozděloval je podle sebe? Není to divné? To bude jako ta snaha hrát si na zachránce s novou nemocnicí na Vysočině o kterou se absolutně nezasloužil a jel ji tam představit aniž by vyzval hejtmanku kraje k účasti? Tak se chová dobytek. (hejtmanka to vše zveřejnila a nebyl schopen se jí ani omluvit a dodat, že vše zaplatil KRAJ)

  • Chytrý Sedláku.Neomlouvá se zdivočelým "hejtmankám". Připomínka o dobytku je u tebe velice trefná. Moc to sedí k tvé sedlácké mluvě. Tak zas klasicky: vezmi vidle a běž vyházet hnůj kravičkám.

  • Když chce řídit stát jako (svůj) podnik, tak chce o všem rozhodovat. Však si ho tupé ovce zvolily, dostaly koblihu a věří, že bude líp. Jó, bude líp, už je stále líp a líp, ale komu...

 • Ing. Andrej BABIŠ distribuci vakcín ne"podřídil" nikomu a ničemu. 

  DISTRIBUTORA VAKCÍN totiž v rámci svých kompetencí vybíralo a daným úkolem pověřilo (kolem 10. února 2021) MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ. 

  Ministrem zdravotnictví v té době byl pan Jan BLATNÝ - kdo byli kompetentní úředníci, za distribuci zodpovědní, nelze již ani na stránkách MZdrČR dohledat

  Přitom tehdy ve skladech v té době čekala na distribuci balení s několika desítkami tisíc dávek očkovací látky.


 • Jak příznačné - ex... kritisuje toho, kdo ho vyhodil!

  Ne, že by na to neměl právo - ale důvěryhodnost takových tvrzení je zpravidla nulová!

 • Už přes dvacet let mne udivuje prostota a naivita některých jedinců, kteří se domnívají "že prý údajně se něco v tomto státě změní, když zvolí jinou stranickou sektu". 

  Babiš se chová (jak překvapivé, že...) jako zástupy stranických politruků dvacet let před ním. Svobodný inteligentní člověk chápe, že SVŮJ ŽIVOT, MAJETEK, SVOBODU MUSÍ A DOKÁŽE NEJLÉPE SPRAVOVAT JEN ON SÁM. Jen hloupoučký prosťáček pořád věří bajce, že když bude dvacet let volit jedny stranické "esesáky" s imunitou, pak bude volit jiné politruky zase s imunitou, že prý se údajně něco změní. Albert Einstein řekl "je hloupost dělat stále stejnou věc a očekávat jiný výsledek. 

  Až stranické aparátčíky s imunitou vykopneme a místo nich budeme volit adresné kontrolovatelné a odvolatelné zástupce  bez imunity, TEPRVE TEHDY MŮŽEME OČEKÁVAT NĚJAKOU ZMĚNU K LEPŠÍMU. Do té doby můžeme chodit jak v lese okolo bludného kořene stále dokola.

  • dzixy

   Tvrdý názor, ale bloudí kolem pravdy.😎

  • Takto pěkně mluví třeba nějaký MUDR Okamura. Doktor všeho možného.Dědeček Vševěd. Dodavatel to největšího aktuálního hnoje do sněmovny. Flákance. Ještě pěkněji takto mluví sekta zvaná Piráti. Navenek všichni krystalicky čistí. A pak se najednou provalí od odcházejících členů, že uvnitř vzorné strany je nepředstíratelný brajgl. Šarvátky, boje o korýtka, úskoky.

   • Což jen dokazuje pravdivost mého dvacet let starého tvrzení. Stranickým sektám se nedá věřit. Je třeba bezpodmínečně změnit stranický systém s imunitou na nestranický adresný bez imunity. Jakákoli strana nažvaní cokoli aby se dostala ke korytu. Jakmile tam má své kašpárky, zařadí se věrně po bok svých předchůdců a fraška pokračuje.

    Je ovšem otázka jak nefunkční zkorumpovanou stranokracii odstranit a nahradit jí konečně třicet let slibovanou  Demokracií? To je v dnešním zdegenerovaném světě opravdu problém a větší než si spousta lidí uvědomuje. Zvolit namísto předešlých,  jiné stranické bl..ce evidentně nepomáhá.

 • Výmluvy multiministra ohledně závodního stravování nejsou k smíchu, ale k k pláči...

  Oni ti naši odborníci už vážně neví, jak lidi nasrati...

 • Jindrich2309, on vše podřídil své pravomoci. Protože cítí, že z toho by mohlo něco kápnout. Teď čekám, jak bude prskat kvůli Prymulovy. To si ale nedovolí. Mám dojem jako by konečně byl připraven na rampě na let do zadní části těla.

 • Babiš distribuci vakcín podřídil politice. Bohužel. A svému nenasytnému egu. Bohužel.

  Nikoho lepšího a ochotného převzít odpovědnost v současnosti nemáme. Bohužel. 

  • dzixy

   Jindřichu, tak jednoznačná argumentace a ani jeden důkaz, že tomu tak je. Zatím jsi předpojatý nebyl, proč až teď, bez udání fakt?

  • Velmi důležitá zpráva :

                                               https://www.pokec24.cz/nezarazene/the-wall-street-journal-putin-vyhral-svetovy-zavod-s-vakcinami/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit