Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, celý den. Nedávno se objevila revoluční metoda výdělku peněz, velice snadná na pochopení Už od začátku května si takto sama přivydělávám a jsem tím fascinována. Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak beru takové peníze bez práce :) Kdyžtak mrkněte na http://www.Recenze-Plus500.cz
  • Určitě je lepší než sociální demokrat Michal Mašata,který napsal na svém webu, že Brežněv udělal správnou věc.Ať se hodně stydí a sociální demokracie též.Je do do nebe volající napsat to ve výročí 45 let 21.srpna 1968
  • za straky může kandidovat snad už jen blbec to je hrůzostrašný.
  • JEHO ROZHODNUTÍ MNĚ PŘEKVAPILO.MĚL JSEM HO ZA CHARAKTERNÍHO ČLOVĚKA.MÝLIL JSEM SE.Zjistil ale,že se víc peněz dá lehčeji vydělat žvaněním než užitečnou prací.Zářný příklad vidí ve svém předchůdci Zlatuškovi.Ten už taky úprolezl kdejakou polit.stranou a všejalikým hnutím.
  • vede nás k prosperitě blahobytu a lepším zítřkům. dvacet let ji volím a opět volit budu....věřím že se nejméně 60 procent lidí přidá
    • Až se ráno probudíš, zjistíš, že to byl jen sen a ta tvoje ODS bude ráda, když dosáhne 5% jen. Normální lidi nebudou dávat moc do rukou zločinců i když je možná opět povede Klaus.
      • lidé jsou nepoučitelní. přijdou volby a s údivem zjistíš že nejmíň 40 procent lidí opět dalo hlas ODS TOPce a jiným lupičům. Navzdory zdravému rozumu pudu sebezáchovy a dvacetiletým zkušenostem.....
  • Za to Vy jste chytráci.Pro Vás je jedině dobrý trotl Grebeníček
  • Tak co těm "Modrejm strakám" vlastně ještě zbývá?!Fakt je, že Fiala si s nikým nezadal.Seděl ve vládě, nic nechtěl, nic nedělal, tím pádem i nic nezkazil.Bral ministerskej plat a za to poslouchal Kalouska a nedělal problémy.Jen je mi divný, že v okamžiku , kdy může odejít,alespoň s trochu čistým štítem, se dobrovolně nechává umazat trusem "Modrejch strak"!Ale nakonec je to jeho věc a bude to i jeho ostuda!
  • Jedna pakáš.
  • Ódeesák a černý kůň, zase pokus o vtip. Běžte do p....e, už to vaše oblbování nezabírá, tahle sekta je jednoduše řečeno, nevolitelná. Vymýváním mozků se dnes už s touto bandou vyhrát volby nedají.
  • Lila na hrad za Okamuru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit