Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mgr. Vojtěch si jako ministr zdravotnictví nevedl špatně. Jenom si do toho nechal příliš kecat od toho vrchního čoboláka, co řídí stát jako (svůj) podnik a přesto byl odejit. 

  • To je pravda. Na ministra v krizové situaci byl příliš jemný člověk.

   A pan Babiš se na jeho úkor zbytečně zviditelňoval. Místy až za hranici vkusu. 

   Panu Vojtěchovi jen to dobré. 

 • Pan Mgr et Mgr Adam Vojtěch má pro tuto práci všechny předpoklady 

   během vzdělávání se na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze (na které získal titul Mgr  práv) se zabýval intensivně právními otázkami v mezinárodním kontextu viz jeho habilitační práce na toto téma . 

  Na Karlově Univerzitě absolvoval rovněž mediální studia na Fakultě sociálních věd a po studiu v letech 2006 až 2009 zde obhájil diplomovou praví bakalářský stupeň vzdělání a následně v letech 2011 až 2013 touto - podstatně rozšířenou - diplomovou prací získal také navazující magisterský titul Mgr sociálních věd).

  • Jen malá poznámečka pane Janáku. Pokud by habilitoval, byl by nositelem titulu docent. Pan Vojtěch je docentem? Já to nevím. 

   A nezávidím mu žádnou funkci. Tak to na světě prostě chodí. 

  • dzixy

   Nedomnívám se, že zde někdo chce zpochybňovat úroveň vzdělání exministra Vojtěcha. Takových je.  Ale zkušenosti, ty mu právě schází. No a kdo jiný, než diplomat musí mít hodně zkušenosti nejenom z politiky, ale vůbec ze všech oblastí života. A jakých zkušenosti ve věku 34 let mohl nasbírat??  Pane Jane, pro takovou funkci musí být jeden sakra již zkušený politik a žádný ucháň. No a navíc, když přihlédnete k tomu, že pokud by nebyl ministrem, nedostal by žádnou šanci takovou funkci získat, je dosti jasným důkazem o "odměně". Za co, to ať posoudí každý sám.  Domnívám se, že čekatelů na podobné funkce je na ministerstvu dost s většími zkušenostmi. 

 • Zase malinký festiválek závisti. Pan Stropnický a mnozí další získávali místa kvůli odbornosti? Aby venku hráli komedii?

  Diplomatické funkce se vždycky rozdávaly a rozdávat budou za zásluhy. Čemu na tom nerozumíte?

  Uvidíte kolik postů po volbách obsadí ODS, TOP a milovaní Piráti. Potom jsem zvědavý na Vaše žalostné fňukání. 

  • Pan Stropnický je absolventem DAMU, před nástupem do funkce absolvoval dvouleté intensivní školení na Diplomatické akademii Ministerstva zahraničí v Praze, první rok DA1 a  zčásti též internátní mimo Prahu. 

   Totéž (DA1) absolvuje i pan Vojtěch (má před závěrečnými zkouškami) - a to včetně intensivní výuky finštiny. Na misi ve Finsku s ním ale bylo počítáno už dříve, před nástupem na post ministra zdravotnictví. 

   Vzhledem ke jeho vytříbenému hudebnímu sluchu má i výhodu v tom, že výuka cizích jazyků (včetně finštiny) je pro něj méně náročná než u lidí bez této přednosti...   

  • dzixy

   Pane Jindřichu, neobjektivně zpochybňujete některé názory na "prebendu" Adama Vojtěcha. No a zrovna přirovnání Stropnického nebylo nejlepším argumentem. Stropnický do funkce velvyslance šel již jako zkušený politik nejenom z vládní funkce. No a věkově, a proto i zkušenostmi, je nelze vůbec srovnávat. Takže žádná závist, pouze konstatování podstaty, že jde o "prebendu, nebo-li odměnu za něco, ne za jeho kvality a 34letých zobecněných zkušeností. Myslíte, že by takovou šanci dostal, pokud by nebyl ministrem na odchodu? Ani by po něm pes neštěkl.

   • Pane Dzixy, není smyslem rozvíjet nějaké filipiky. Pan Stropnický se stal jako herec diplomatem a později politikem. Nikdy nestudoval ani práva, ani mezinárodní vztahy (a objektivně řečeno) si nepočíná špatně.

    Věřím, že ani pan Vojtěch nebude dělat ostudu. Věk není žádný argument ani pro a ani proti. Za tu dobu, co byl exponován na ministerstvu zdravotnictví získal tolik zkušeností, jako málo kdo. 

    A nakonec jmenování je věcí vlády a prezidenta. A ti si vždycky dosazují "své muže a ženy." Bylo to někdy jinak? 

    Omlouvám se za svou neobjektivitu. Mé názory jsou ryze subjektivní. Děkuji a přeji příjemný den.

 • Opravdu je nutné dávat trafiku každému neschopnému koštěti za moje peníze?

 • Co takhle investovat lékařské vzdělání do boje s pandemií, doktore?

  • Ale pokud se nemýlím, Vojtěch není MUDr...

 • Jako by to byla první trafika a docela jistě nebude poslední. Mě to žíly netrhá

 • Hmmm, pěkná trafika!

 • dzixy

  Tak tolik vděku za tak málo. Domnívám se však, že tak mladý, zatím nezkušený politik bude rizikem pro samotného ministra zahraničí i vládu. Když podobně byli "odměnění" 

  3 ODSáčtí politici, bylo dlouho křiku až do nebe. A dnes tytéž, co křičeli, dělají tu samou politickou korupci. Zda jednou bude u nás řád a platit zákon pro všechny stejně???!!!

 • Tomu se říká zlatý padák...

 • Tak už víme, proč "nemohl mlčet".   V  ANOfertu se počítá všechno.

  Adam Vojtěch se vynořil a nevyužil příležitost mlčet

  https://www.forum24.cz/adam-vojtech-se-vynoril-a-nevyuzil-prilezitost-mlcet/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit