Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta její písnička o plapolu z hvězdných pluhů byla tak krásná a dojemná, je jí škoda.
    • soudružka byla zvyklá skákat šipky do ruský prdele, američani o ty šipkaře nestojí.
    • Opravuji o plapolu z hvězd a pluhů. *4*
  • Jedině upálit to mají černoprdelníci rádi.
  • Snad děvče konečně bude zpívat. *11* *16*
  • Spíše by upletla košík, než "rozpletla" tuto prapodivnou transakci!
    Připomíná mi to pana majora ze ŠVEJKA, který se snažil hledat "nitky" které se splétají a odsouzení je výslednicí spletence nitek.
  • Ona je to za strany američanů možná stejná past, jako v případě Novy. Přivedli to nabuben, plány vykradli a teď ještě chtějí potenciální prachy co předpokládali (kdyby to uměli), že jim fabrika vydělá. Obviní Bartáka z nabízení úplatku a kdyby se jim podařilo aby jim to soud uznal, obratem úspěšně zažalují ČR (tedy nás) aby jim ty miliardy zaplatila. Tak že bych brzdil. Dostal něco Barták? Ne! Bylo to hlášeno v době, kdy k tomu mělo dojít? Ne. Tak si tu ztrátu ze své neschopnosti budou muset tentokrát amíci zaplatit sami. Upozorňuji, že Barták není moje krevní skupina, ale posuzujme fakta a ne dojmy a pocity.
  • Má milá Vlasto, šlo by to za sto - tisíc euro? obhájit?
  • tlama rybí dostala pokutu 16tisíc to je kdyby mě dali pokutu jednu korunu šedesát haléřů *1*
  • Kromě slaboduchého vlezdoprdelkového zpěvu toho o řízení rezortu nic neví. Tak co by mohla rozplétat. Aniř bych se chtěl Bartáka zastávat, tak začínám pochybovat o pravdivosti tvrzení US-Klondajkářů. Zvláště, když se ukazuje, že cesta uplácení a podplácení, jak se ukázalo na Ukrajině, je jim téměř vrozená. Vyrabovat, vykrást a když se zadaří, tak si za to ještě nádavkem nechat dobře zaplatit. Toť jejich představa o tom, jak dělat správný bussines.
  • Copak za repertoár zvolí?Patrně takový,jako všichni vládní vyžírkové.Já nic,já zpěvačka!. *16* *16* *16* *16* *16* *1*
  • Je to zlodějka jako mnoho jiných a dávno měla sedět!
    • bohužel soudruhu patří do společenství komunistů z ODS, TOP09 a KSČM, takže se jí nic nestane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit