Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, nechápu a vnímám situace, starost vlády o své občany, jako genocitu českého národa.Divné "multikulti",kdy se stáváme podle jejich zákona druhořadovými občany, navíc naše mateřství je odkládáno do doby,kdy "rodina"bude tak zajištěna, aby si mohla dítě dovolit. V roku pasesát čtyři jsem porodila dítě v necelých sedmi měsících těhotenství,kdy také určitě leccos nebylo, chybělo, ale péče o nás byla bez chyb, citlivá.Porovnávat služby lékařů, sestřiček, tenkrár a dnes, nemohu, ale poznala jsem za svůj život ,že když jsem je potřebovala já,nebo kdokoliv z mé blízkosti,byla nám věnována péče, kterou jsme potřebovali..Proto se ptám těch antisociálních politiků kde je majetek, který generace i v ty poválečné roky a později budovali. Ten stát po převratu přebrán byl bez dluhů a naopak dlužníky jsme my měli po světě.Jak to, že nikdo nenese za ten marasmus ani drobek zodpovědnosti a proplouvají politickým éterem a dělají další "kyksy",jen když jim to sype.Navíc s úsměvem, i lehkou ironií nám lžou, protože vědí, že jsou nedotknutelní. Stát mafie, kdy si klidně dají na vědomí jak za dvacet let existence "demokracie"se vyrojilo sto deset miliardářů a několikanásobnými milionáři se nezatěžovali. Práce není, továrny se rozpadají, cizinci zabydlují. Vysvětlí nám někdo kolik a jakou dan platí "trhovci"a jak a za co doplní zabavené zboží celníky ??? Ono toho divného je zde více než hodně a za vším jsou peníze, moc a obrovská korupce.Jak se nám žije v tomto divném světě ??? Smutně, blbě !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit