Přejít na výpis diskuzí

Exploze v londýnském metru zranila 22 lidí, policie mluví o terorismu

15.9.2017 11:27
29 příspěvků

Během teroristického útoku ve vlaku londýnského metra bylo v pátek zraněno 22 lidí.  Dosud neznámý pachatel či pachatelé odpálili podle policie improvizovanou nálož. Oblast incidentu na jihozápadě britské metropole zůstává uzavřená. Policisté už znají totožnost podezřelého. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • angličtí zas vykřikují do medií , že se nedají zastrašit. Ale kecáte hoši. Už nyní jste předposraní kdy a kde to zas bouchne. Islámský pes si začíná Evropu ochočovat. A ti v Bruselu mu drží palce. Ještě že se pes vyhýbá tady nám. Dobře ví, že tady se s cizincema nemazlíme.Je třeba být pořád ve střehu. Aby pes věděl, že tady nemá zastání. Tady není migrant ale vychcaná vyžírka z gumového člunu. A když si bude jen při příchodu vyskakovat, chytne přes tu prolhanou hubu.
 • bezregistrace
  a kdyby díky tomu byli mrtví tak vystoupí nějaký ten politický hoštaplér jenž lidem sdělí že je nutno teroristům ukázat že jsou pevní a taková maličkost jako nějaký ten mrtvý jim nevadí ... poté pokdoluje a práce je hotova ono se přece tohle dotýká jen těch na chodníku .. jo ale prsknout rachejtle mezi volenými či jejich klasou to by hurikán Irma byl lehkým fénem ve vlasech lolity
 • by prostě zbytek parazitujících islamáků naházeli do moře. Není čas ani vůle na mudrování. Nyní se bude vyšetřovat polemizovat a islámský pes si znovu něco připraví ..... Hoši jste na verbež moc měkoučcí. A ona se vám odvděčuje a zejména ještě pořádně bude. Do kamionů totiž naskál ten největší odpad, co ve Francii čekal na vhodný moment.
 • Bum, bum, bum, dejte vejce nebo rum! Já jsem malej islamíček, já k vám jdu, dáte-li mně pár vajíček, rád vezmu.
 • Terororismus je v poho. Důležité je, že nebudeme v EU a budeme moct vyhostit polské instalatéry a české pingly. *3*
  • Budou mít svůj klid
 • felix.julec
  Nejsmutnější na terorismu je to,že těch,kteří tento stav navodili, se to nedotkne.Následky odskáčou nevinní.
 • je horší než nacismus.
 • Muslimské medúzy.
 • pořád to říkám " n..žerte ten MacDonalds, houby víte co do toho dávají, majonézy barviva, pak to vyvážejí do světa a člověku to bouchne v hubě ".......
 • na Západě trvat, než pochopí že každý mohamedán je spící terorista. Banda to má v krvi a genech. Potrvá a bude to stát životy spousty evropanů. Jo kdyby muslimská banda zaútočila na vedení EU to by se věci daly do pohybu. Ale takto to odsereme my dole.Až se ale někdo kvalitně naštve a zhasne někoho z pomazaných. Jako odplatu za to že nám tady servírují takový balast..... to bude satisfakce pro všechny normální lidi, kteří mezi sebou tento odpad musí trpět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit