Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *10*
  • Co to ten blbeček zase žvástá,za svoji éru výstřídal co já si pamatuji několik ministerstev:dopravy,zdravotnictví,zemědělství aj.
    Tragéd a zoufalec,kterého zkoušeli,kde mu to půjde! Ať zaleze do nory s těma ostatníma krysama a drží pysk.
  • Bývalý ředitel českých lesů?Další zloděj,vy už tady necháte žvanit kdekoho,navíc se podílel na rozkrádání republiky,hnůj který pomlouvá další hnoje.Bezcharakterní pakáž.
  • Nečas uvrhl tuto zemi do bahna.
  • Pane Stráský, vždyť vy jste byl v té první garnituře zlodějů, vy jste to rozjeli !
  • To ano, děs to je. Ty hry.
  • Kde žiješ? Je to děs. *11*
  • Uved ji ty matkomrde! *12* *12* *12*
    Ale pocitej s tim,ze ti ten rejc bude couhat z P R D E L E. *3*
    Svinaku!
  • Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění.
  • Jak to, že to nejde ??? Církev tvrdí, že všechno je dílem božím. A když všechno, tak všechno. I komunisté !!!
  • Co blbneš? Jak může Bůh ochraňovat komunisty? To néjde!
  • ODS založili (ustavující sjezd/kongres) u příležitosti nedožítých narozenin Adolfa HITLERA..
  • To platí i pro bývalé katolíky a bývalé židy.. všichni komouši z padesátých let, z doby páchání zločinů, byli pokřtění a katechety vyškolení římští katolíci, nebo Židé.
  • Uveď adresu a přijedu!!
  • Chceš do tlamy?? *16* *16*
  • antiparubek ma drogovou zavislost.
    To Ti jeste nedoslo?
  • Tenhle cikánskej blb celá život ani nemáknul na práci a už 76 let žije z dávek. Zato mu dělá dobře poučovat, že se musí pracovat. Podle jejch "přičmoudlého " hesla: " Jak budú dneska gádžové robiť, tak my buděm zajtra žiť" !!!
  • To jsem se nasmál, hahaha. Tuhle kravinu znám už přes 50 let...No, blbej Pišta si myslí, jak nás všechny ohromí...
  • Prdíku, zkusím to, jako že nejsi odkázán na zdejší "diskuse" ? ... :-)
  • Asi jsem mimo, ale tak nějak nerozumím, co tím chceš říci, promiň ... :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit