Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Stráský, vždyť vy jste byl v té první garnituře zlodějů, vy jste to rozjeli !
  • Pane Stráský být vámi tak zalezu a modlím se,aby mě ruka hněvu pracujícího lidu nedostihla .Vy a vám podobní opět vystrkují růžky.Musíte se smířit,že vám koryto skončilo.Vemte kamaráda Klause,Ježka a další a ztraťte se z očí veřejnosti.Likvidace Šumavy stačila.
    • Už tvoje máma byla vypatlaná komunistka!
  • Pořád říkám že to chce změnu. Ten kdo skončí ve volbách 1 bude sám sestavovat
    vládu. Bude za všechno zodpovědný a nebude se moct na nic a nikoho vymlouvat.
    Takhle máme v PS řadu pidistran které s malou podporou lidí mají ve vládě velké slovo
    a rozhodují o budoucnosti většiny která jim hlas nedala.
  • Jane z Husince.Na rozdíl od vás vidím Stráského,jako jednoho z mála odpovědných lidí co se týká Šumavy.Nebýt jeho,tak zelení blbečci z ní udělali prales.Vím o čem mluvím.Před padesáti lety jsem byl 2 roky na Zhůří na vojně,vím jak tam a okolo vypadaly lesy.Tehdy to byly Vojenské lesy,které tam hospodařily.To co jsem viděl v TV nyní, překonalo všechny moje chmurné představy.
    Stráský je jeden z mála těch,kteří vyhnali tu pomatenou ekologickou, neumětelskou škodnou.
  • Stráský se diví, jak snadno dají lidé hlas hnutí (ANO), o kterém nic neví. Myslí mu jenom půl mozku a možná ani tolik ne, protože lidé nedali hlas těm stranám proto, protože už o nich už hodně ví !!! Všichni kradli a Stráský také, zničil Šumavu a dříví prodal do Rakouska, kamaráda v horách nechal umřít bez pomoci, aby si sám zachránil svůj krčíček, zbabělec !!! Typický ODSák - bezcitný vrah a hamoun a zbabělec !!! Ale stejně jednou chcípne, syčák !!!
    • Kam na ty krávoviny chodíš dobytku?
      • Dobytek je ten, kdo krade nicky.
        Pravičáci jsou ksindl, škoda, že již nežije Gottwald a Stalin. Svinně jsou sviině, i když používají slovo "demokracie" ve svých názvech, jako ODS, KDÚ-ČSL, ODA, LIDEM a další, zejména také TOP 09.
        Zločiny těchto stran překonaly i Hitlera.
        • LUZO a POVLE-nak se nam tady radikalizujes.
          Chlapce,asi bude nutne te urychlene zlikvidovat.nezli nekoho zamordujes......
      • Pravda není krávovina, ale ty jsi v ů l jak anděl !!!
  • Bývalé politiky US a ODA miluji jak osinu v p. Zejména oni nalezli v předchozích volbách do SZ a na poslední chvíli změnili kandidátku poslanců. Tím pak zrušili další, novou a poměrně perspektivní stranu. Jsou jak zombie. Ostatně k nim patří i současný předseda TOP09. Věční "politici".
  • Ja vedela,ze bude zas zdrazeni,musi se zas zasobit penezi novy nenazranci...Jedina volitelna byla KSCM,co mysli jeste na lidi,aby tu bylo lip.Nyni se bude zas kecat a leta dohadovat,za horentni penize,jak vladnout lepe,aby se pani zas pomneli blahobytem,na ukor snizeni zivot.urovne lidu,novym zdrazenim,po Vanocich znovu..Venku je o moc levneji a vic si koupi,maji vyssi platy,co mi tu...Lide jsou hloupi a voli na sebe dokola zase bic,pritom je tolikrat strana zklamala,CSSD,je pravicacka,na oko jim jsou dobri KSCM,hl.aby dal mohli pokracovat v ukolech,byt u moci.,mame se jeste nac tesit,lip ale dlouho nebude...
  • Nečas uvrhl tuto zemi do bahna.
  • ... tomu nerozumí pouze primitivové jako třeba Jan Hus :)))
  • Po Kočí míří satira na prezidenta, vzniká hra Miloš Ubu

    "Vybrali jsme si hru, která adoruje pažravost primitivního individua a našli jsme paralelu s naší současnou hlavou státu,"

    http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=794862#utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-2
    • Tak to bude určitě kvalitka. Asi něco, jako Havlovo hry.
      • ... jen tak dál, tupče :)))
      • Havlovy hry jsou nadčasové, kvalitní. Rozhodně byl lepší divadelník než politik.
        • To nemyslíš vážně, takový slátaniny. *11*
          • To jsou vážné slátaniny. *4*
            • To ano, děs to je. Ty hry.
            • Kde žiješ? Je to děs. *11*
      • Už tvůj ožralej fotr si pouštěl před spaním ruskou hymnu!
    • Ježiš to bude pič...ovina zase. Škoda peněz za vstupné. To raději klasiku.
      • Nikdo tě tam nezve, krá.vo!
        • Díky za upozornění vole.
          • Není zač, snažím se každý den udělat alespoň jeden dobrý skutek.
            • To já vím Note. Ahoj.
            • Ja delam hezkych veci.... *3*
            • To je od tebe velice hezké.
            • Dnes si tedy udal,zitra se pokus obesit.Doufam,ze se ti to povede!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit