Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a co? Náš všemi tolik milovaný soudruh vůdce Putin létá na Mars malovat Marťany!
  • Byl jsem zvědavý, jak Bush ztvárnil "našeho velikána," ale namalovaného chrchlu neukázali, zjevně není tak významný, jak se nám česká média snaží namluvit. Vzhledem k tomu, jak Bushovy patlanice vypadají, není čeho litovat.
  • tak na tohle miláček všech správnejch lidiček téhle planety, Nobelista Obama nemá *7* *15* *2*
  • Jsem soudruh kozomrd s šukám kozu Semelovou!
    • To musíš vypadat jak z kozí 3,14če patrontaška *8*
  • Kde komunista na větvi se houpá, tam mír a dobrá nálada jest!
  • Já ty frajery namaluju taky.
  • Za těch dvacet let po sametovce toho rozkrádání státu s beztrestností pro giga a mega zloděje díky mafiánské justici u nás a to pod správou a diktátem EU i USA mám na všechno made in USA alergii jak rumové pralinky .
  • Ola lá...pokud vím bylo to v USA vždy obrácene-napred ,,umelec" nebo ,,herec" a pak president válek-nebo jsem neco zaspal???
    • Reagan byl s Thatcherovou největší osobnost 2. půlky 20. stol. - uzbrojili Říši zla k smrti. Bravo!!! *14* *3* *14*
      • To tonda vlákno

        A dnes od REAGANA ministr jeho vlády Paul Craig Roberts kritizuje černouška OBAMU společně s Wall Streetem za to co provádí po celém světě a za to, že naprosto nedodržují a porušují uzavřené dohody USA-SSSR podepsané právě Reaganem a Gorbačovem a stojí na straně Putina v akci Krym stejně jako Putina podpořil v této akci i Gorbačov. A stejně tak USA kritizuje jejich kosmonaut Amstrong a řada dalších.A dnes si většina občanů uvědomuje , že Říše zla nebyla na východě, ale na západě. - viz humanitární bombardování Srbska zbraněmi obohacenými o radioaktivitu, odtržení Kosova, Blízký východ a nyní i Ukrajina.

        Bráááááááááávo!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Stejný postup jak u Hitlera...proč asi...
  • Asi ho straší mrtví z Iráku.
    • straší ho tak akorát dementii tvého formátu matkomrde
  • no, tak to asi bude teda nádhera.
    ale najde se magor kterej to koupí. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit