Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obřezanec - vtíravka chce asi něco říct.
  • Ten dutohlav korektor s IQ tykve je tu zas. Sám většinou nic nekomentuje,pouze příspěvky druhých.
    • ... komentovat tvé výkaly vzdělaný člověk jako já nedokáže, ušmudlaný ometáku :)))
      ... vždy mě náramně pobavíš, nepolev a piš své sr*čky pořád dál, nenech se odradit
      • Prestan urazet ceske pisatele ty oplzlej slovenskej cikane!
        Hnusaku zfetovanej! *12*
    • ... hele debílku, seš celkem drzej, že své blivance nazýváš příspěvky
      ... s primitivama jako ty si hraju, jak chci, jsi absolutní nula :)))
      • Ty jsi cikan od Roznavy-ze ano?
        Co kdyby ses tam vratil,a prestal demolovat nasi vlast?
  • Jedno je jisté.. lidé už od Klause nechtějí slyšet nic .. Já to ale nevzdávám a 24 let se ptám veřejně a všech " Kde jsou Československé zaoceánské lodě ? "
  • Když bude v TV, tak by se měl pokusit pokud to půjde za všechno co způsobil českému národu.
    • ???
      Co meles???
  • Určitě bych uvítal přímý přenos strupova zatčení, soudu a následné veřejné popravy s celou rodinou a všemi, kteří se podíleli na na vzniku současného marasmu.
    Tleskal bych mu pouze tehdy, kdyby přiznal vinu a jmenoval ty, kteří řídili polistopadové události.
  • Tak Vašku, měl bys nám zase sdělit, za kolik let doženeme Německo a Rakousko.
  • Určitě se pochlubí co mu dala amina. A jaké vymoženosti má mafiokapitalismus.
  • To už bude mít novoroční projev Babinský a Drákula!Je třeba ukázat na sledovanosti jaký zájem je o profesora Ješitu!Nezájem o jeho plky je pro něj největší trest!
  • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu.,,
    • kozomrde jdi už do pr.....,kvůli takovým jako jsi ty,to tak v ČR vypadá,dnes je to vážný a na tvoje kozí bobky není čas
      • To je pomatený komunista Pišta, zloděj nicku!
      • ... já myslel, že jste jeden a tentýž primitiv, jste oba totálně v haj*lu :)))
        • ... asi to bude tím, že si debilní šamšo s oblibou na tečku hraješ, že :)))
  • Ať byl Klaus jakýkoliv byla to osobnost a čišela z něj noblesa.Gentlemann každým coulem!!
    • Osobnost bezcharakterního psychopata a lumpa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit