Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • místo aby škůdce uko ješita tunel první v noře děkoval že mu beztrestně prošla likvidace a devastace české republiky, dál bude vyvalovat svoje nesmysly. on vážně riskuje že někomu povolí nervy a vezme si příklad z vondrouše. to ho žene závist že už není na výsluní nebo co?
    • Neproslo mu to,nemej starch.
      Svymi zlociny privedl celou svoji rodinu do krajniho nebezpeci.Nejvice sam sebe.
  • Klaus mě nezajímá,jeho názory také ne,nevidím jediný důvod si kazit den když nemusím.Prima pomalu,ale jistě klesá na úroveň Novy a když se na Novu nedívám,nemusím ani na Primu,že ano *2* *2* *2*
    • Máš pravdu. Prima Novu dohání i co se zpravodajství týče - hlavní večerní zprávy na Nově i Primě = černá kronika a čím hůř, tím lépe...
      Nevím, koho z vedení Primy napadlo, dát na Nový rok politickou debatu, když většina lidí je na politiky už dosti nasraná a chce si alespoň sváteční den od jejich plků a lží odpočinout... :-)
  • Ten dutohlav korektor s IQ tykve je tu zas. Sám většinou nic nekomentuje,pouze příspěvky druhých.
    • ... komentovat tvé výkaly vzdělaný člověk jako já nedokáže, ušmudlaný ometáku :)))
      ... vždy mě náramně pobavíš, nepolev a piš své sr*čky pořád dál, nenech se odradit
      • Prestan urazet ceske pisatele ty oplzlej slovenskej cikane!
        Hnusaku zfetovanej! *12*
    • ... hele debílku, seš celkem drzej, že své blivance nazýváš příspěvky
      ... s primitivama jako ty si hraju, jak chci, jsi absolutní nula :)))
      • Ty jsi cikan od Roznavy-ze ano?
        Co kdyby ses tam vratil,a prestal demolovat nasi vlast?
  • Neuvěřitelná drzost od toho vlastizrádce a gaunera. Kdyby ta TV za něco stála tak by s ním vyrazila dveře !!!
  • Naštěstí už může jenom mluvit. To mi nevadí - můj prezident to nikdy nebyl.
    • ... nikdo se neptal na tvé průjmy :)))
  • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu.,,
    • kozomrde jdi už do pr.....,kvůli takovým jako jsi ty,to tak v ČR vypadá,dnes je to vážný a na tvoje kozí bobky není čas
      • To je pomatený komunista Pišta, zloděj nicku!
      • ... já myslel, že jste jeden a tentýž primitiv, jste oba totálně v haj*lu :)))
        • ... asi to bude tím, že si debilní šamšo s oblibou na tečku hraješ, že :)))
  • K Novému roku bychom měli Klausovi poslat složenku jako Kalousek zasílal nám ,ovšem jemu na ty 2 biliony dluhu , ať je pěkně zaplatí, protože to rozkradl on a všichni ti, co s ním v tom jeli čtvrt století a beztrestně na náš účet. Tak nyní je na nás, abychom účet vystavili my jemu. Co bylo ukradeno, musí být vráceno. Klausi zaplať.
    • jak směšné... :-D si vzpomeň co kdysi všem lidem pokradli ti posraní Bolševici ! stejně jak šichni jebou do Bakaly atd... ale už nikdo nevzpomene, že to bylo za vlády čssd co se okd zprivatizovalo ... není to jenom o klausovi, ruce v tom měli všichni !
  • takovýho z m r d a dát do televize,navíc po jeho amnestiích,když už není ani president,poslanec,čestný předseda je vrchol drzosti a ukázka toho kdo je víc,zloděj nebo pracující občan nebo chrchlovo motto,pravda a láska vítězí nad lží a nenávistí,je mi z vás nablití Tv prima......leda že by měl nějakej pšouk v krimi zprávách a nakonci dostal klepeta!!! *1*
  • Pane Bože za co trestáš stále český lid, že se toho narcise , krále všech zlodějů, tuneldědka Klause nemůžeme zbavit a konečně ho zavřít na hrad Mírov. To snad jeho siamské dvojče Zeman cíleně přesunul projev na vánoce, aby kámoš Klaus nepřišel o světla ramp a mohl na nový rok trousit do éteru po celé naší rozkradené a kolonizované zemi opět svoje moudra od makroekonomicko-.monetaristických pouček až po oteplování zeměkoule .
  • Přátelé, jestli si myslíte, že vše skončilo jste na omylu, neboť iluminát Zeman porazil ve volbách ilumináta Šláfenberga, ale hra pokračuje dál, tak jako v celé Evropě. Lid musí být ohnut nebo zlomen, aby se lehce ovládal, pouze nastupují jiní pavouci ve stejné pavučině.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit