Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy už přestanete plivat po Klausovi? Já ho taky nemusím, ale podívejte se na tu fosilii z Lán. Vás taky někdo poveze na injekci a údržbu mimo všechny plány? My nemáme v této době potřebnější pacienty? Ať si zajede vlakem za Putinem když je zdravý jako řípa /nebo řepa/.

  • Jindřichu2309, hlavně tyto věci nepiš na Seznamu, nebo tě nějaký bolševik práskačský bude blokovat jako mě.

  • Hlavně se starej o to, kdo žere za naše peníze na Hradě, za daně pracujících. Přece šéf senátu je podle tohoto hradního bezmozka podřadný plebs. Měl si ještě pozvat bolševika Filipsa.

  • Jo takhle to bylo.😀

    Ale jo, objevil jste způsob, ja beztrestně na internetu dezinformovat a vymýšlet si a přitom mít jistotu, že vaše tvrzení se nikdy nedostane na stránky těch, kteří se prsí, že hlídají pravdu (manipulátori.cz a podobní)😀

  • Jo jo  = STBák zůstane STBákem ...

    STBáckych zvyků se nikdy nezbaví  - jo, co se jednou naučí...

  • Vlastně takovému panu Klausovi není co závidět. Sotva si odskočí na WC - už jsou toho plné noviny!!! 

    Mají ti Češi ale problémy, co? Alespoňpodle klozetové úrovně jejich médií. O čem vlastně napsala ta média? O velikém ..........

  • vanhorne

    "neudrží moč,"

    To neni pravda, tu louzicku nahodou udelal pes. Ja tam byl a  toho potulneho psa jsem videl, jak mu ocuraval nohavici.

  • Hlad je potvora. Muž železných nervů nehledí na místnost, kde konzumuje své luxusní "meny" za "many money", jak se na zbohatlíka sluší. 

  • vanhorne

    "Tak se prezentuje STBák koblihář..."

    Tady je verbatim z Peckarny. Vysetrujici estebak:"reknete presne kdo vam to rek, nemusite to, nebudte slusnej, reknete praaaavduuu kdo vam to rek, ktery urednik, vy ste moc hodnej". Vojtech: 'dostal jsem tu informaci'. Estebak do toho vpadne:"od koho". Vojtech:" ze statniho zdravotniho ustavu" estebak:" jmeno"; Vojtech:" od pani dr. Mackove"., Estebak:" no tak, tak to reknete" konec vyslechu. Estebacky kreten se povysene a spokojene usmiva, ze jeste nezapomnel co se behem sluzby u STB naucil.

  • ...a to je kdo?

  • Vždyť prý to byl nějaký trencitraktor.

  • Hmmm -   to mi připomíná = nebuďte slušný, jméno, řekněte jméno...

    Tak se prezentuje STBák koblihář...

    Za porušení vládních nařízení Klukem, hovoří fotky...

  • Jakou čest může mít udavač, který udává ostatní. Zveřejněte jméno a adresu toho udavače.

  • vanhorne

    "nahlásit, páč to se nesmí!"

    Byl to sam Klaus, kdo tam toho cloveka s camerou postavil, aby ho zvecnil a pro jeho verici dalsi svaty obrazek do pamatnicku. Klaus ma hruzu z toho, ze az kopne do skopku, upadne v zapomneni. 😉

  • Narcis má zácpu.

  • vanhorne

    "to nemůže svádět ani na prostatu..."

    Zbytnela prostata to asi nebude, spise chorobne zdurele ego, ktere se domaha pozornosti. Take mozna ze zachodove misy cerpa inspiraci a thema pristi prednasky pro dalsi podobne shromazdeni. 😉

  • http://meteleskublesku.cz/media/29/snd/10.mp3

  • Lépe čekat před nimi od rána do večera a když tam vleze známá osobnost, vyfotit ji a pak zapsat, jak dlouho byla uvnitř. A poté to samozřejmě ihned nahlásit, páč to se nesmí! 

  • Koukám, že patříte , Jirko, do kategorie  - podle sebe soudím tebe...😃

  • Opičáčku, někdy míváme diametrálně rozdílné názory, ale tentokrát s Tebou na sto procent souhlasím. 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit