Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oni si to pohlídají - o tom snad nelze pochybovat.

    Takové "ohlídání" je  činnost nadmíru lukrativní.

  • Jo? Oni si to pohlídají? 

    Jen se věří, že tedy pečlivě budou mazány dezinformace které do veřejného prostoru vypouští ČT. Že budou pečlivě mazány dezinformace, které do veřejného prostoru posílá Strakovka. Jak sociální sítě budou houfně umazávat diskuze celého světa.Kdy diskutující ve velkém začínají odmítat válečného štváče v Kyjevě. Kremelskému nikdo nefandí.Tak to má být.Ale dokola snášet verbální válečné výpady?Když mám zemi ekonomicky i lidsky na kolenou? Jen dokola pochtívat po okolních zemích zbraně a další sankce? To už dlouho nemůže vydržet.

  • at zije babis !!! babis vihraj e !!! babis na hrade !!! babis umi se bude premijer und president !!!

    • Hlavně, že "vihraje"...

      • To bylo od us.mail úmyslné, ale průhledné. Chtěl tím jakoby naznačit, jací ubožáci a nevzdělanci  jsou voliči ANO :-)

  • goyim

    Tech giganti ze Silicon Valley (samozřejmě propojeného s Pentagonem a CIA) nabírají čím dál více na moci určovat ten "správný" tok informací. Chtějí mi říkat mi, co je a není pravda. Já sem přece ten hloupý Honza, co není schopný kriticky myslet, co si nedokáže věci sám zjišťovat. No a od toho jsou tady tito ministři pravdy. Oni jsou tak hodní, že to udělají za mně, samozřejmě jen proto, aby mně ochránili. ;} 

    No a západní "novináři' tomuto tleskají...

    • Jo, jo - ti giganti...

  • Fakebook nepoužívám, nevidím v tom žádný smysl. A u sorosova Die Liste mne to nepřekvapuje. Tam řeknou pravdu, jen když hlásí předpověď počasí. Takže je mi to celkem lhostejné.....

    • Ta předpověď počasí  jim většinou také moc nevychází 😎

  • Ministerstvo pravdy? Tak to odstřihnout ČT a Novinky za vymyšlené reportáže.

    • Já osobně mám ČT i Novinky docela rád.

      Pravdivější zpravodajství u nás asi (asi určitě) - prostě není...


      Ale, proti gustu toho Fji1 - žádný "dišputát"...

      • Reportáž z Ukrajiny a ejhle ona vesnice zničena tornádem. Či nedávný článek o příjezdu ruských atomových děl,ale proč u nich stojí ukrajinští vojáci?

        • Jo, jo - "Tornádo Lou"  a paní Květa Fialová coby "arizonská pěnice"

          Krásný film to byl... 

          • mun.go

            Bať, bať. Scény barevně odlišené: alkoholová doupata neřesti zbarvená do žluta, nealko bary s Kolalokovou limonádou do modra.

            A šťastný konec: Padouch nebo hrdina (spojeni kakaovou skvrnou velikosti mexického dolaru ) - všichni jedna rodina! Lihuprostá - akoholická - Whis - Kola!!

          • Nefetuj už 

            • Obecně - vnímání toho, co je "informace" a co je "desinformace"

              bývá hodně subjektivní. A Fji1 to opakovaně potvrzuje.

              • Reakce na příspěvek:

                Obecně - vnímání toho, co je "informace" a co je "desinformace"

                bývá hodně subjektivní. A anton.janak  to opakovaně potvrzuje.

    • goyim

      Těžko. Tento údajný boj s "dezinformacemi" totiž funguje jen jedním směrem.

      • Obecně je vnímání toho, co je "informace" a co je "desinformace"

        hodně subjektivní...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit