Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nelze policistům věřit. U policie jsou jen proto, aby si mohli chodit pro bohaté výplaty. Za co mohou také stát pod vedením Tuhých a Chovanců. Vždyť policie je jen samá trapná mediální kauza. Jsou jen pro legraci a opovržení.
  • Tuhý chovanec vládne policii proto to tak vypadá. Jó, kdyby tak někdo přešel na křižovatce na červenou, to by ho zmlátili až by mu tekla červená.
  • Policie pátrala bezvýsledně několik dní, zásadní zlom ale přišel 6. září, kdy rodiče dostali dopis psaný unesenými dětmi. Byly v něm cenné informace a také skryté šifry...

    Tady mi to nějak nesedí - to jako děti napsaly svým rodičům dopis a daly ho únosci aby jej odeslal?
    Není to divné?!
    • Mě to divné nepřipadá. Mladík to v televizi objasnil a ten únosce se jistil i tím, že dopis odeslal úplně odjinud. Mě spíše zaráží to, že se ti naši "detektivové" nepodívali do katastru nemovitostí a neporovnali majitele garáží s databází trestaných osob. Pokud by majitelem podezřelé garáže byl recidivista, navíc trestaný už jednou za únos dětí (!!!) tak by muselo docvaknout i úplnému idiotovi, že tady něco nehraje. To, že se k policii hlásí jedinci s IQ 90 je jedna věc, druhým problémem je to, že i mezi těmi chytřejšími je spousta lemplů, kteří se neradi nechávají "obtěžovat". Mám s policií bohužel podobnou zkušenost. Pronajal jsem vloni v listopadu garáž mladíkovi. Ve smlouvě stálo, že výhradně ke garážování auta. Místo toho si z garáže udělal doupě pro bezdomovce. Když po měsíci od předání garáže nezaplatil dohodnuté nájemné, jel jsem se ke garáži podívat. Vylomený nejen zámek, ale poničená celá vrata, uvnitř smradlavý pelech, ale měli tam televizi i přímotop, škoda na dveřích a propálené elektřině (napsané na mne) cca 4000.- Zavolal jsem policii, ani se nesnažili udělat jediný snímek. Prý, když jsem mu to pronajal, tak je to nezajímá, ať se s ním soudím v civilním řízení. Jeden z policistů byl potetovaný holohlavec, pouze uprostřed lebky pruh s čírem, vypadal jako náčelník Apačů. Ono to už začíná u toho, čemu se dříve na vojně říkávalo "ústrojová kázeň". Pravda, tu nelze upřít policejnímu prezidentovi, ten má vždy ukázkově nagelovanou hlavinku.
      • Když se sebevražda podle nich provádí třemi bodnými ranami do srdce, tak od nich nemůžeme nic smysluplnáho čekat.
    • Přesně tak, plně s tebou souhlasím. Možná za pár dnů nebo týdnů se zjistí jak to doopravdy je a budeme se možná všichni divit.
      • Zviržatko divne se raději hned a ne možná.
      • KulihrachBTW má zjevně zase virózu a proto krade nicky.
        • Najdi si ty zloději nicku Simone už konečně svůj nick a neskuhrej pořád, ty teplý prase.
  • pomáhat a chránit *1*
    • No jo, je otázkou, komu pomáhat a koho chránit. Podle ministra pro ochranu nepřizpůsobivých a emigrantů Disnbíra, pomáhat multikulti a chránit cikáni.
  • Policie nemá kapacity? Musí se cvičit jek chránit lumpů, cikánůy a politické elity ( havloidy, Bureše, ministry-cizí občany. Musí se připravovat a cvičit jak zatočit s těmi co mají jiný názor než politická exekutiva. Zastávat se skupiny Práglkavclu a zasahování do českých záležitostí z té jedné ambasády. Ještě to teprve pocítíme - my většina.
  • Proč by policie měla vyvinot nějakou snahu? Platy mají pořád stejné, ať už případ vyřeší a nebo ne. A představte si, že by museli vylézt z auta.
    • a navic jim ministruje rychlostudent prav
  • Máme skvělýho policejního presidénta s anonymním telefónem. Skutečný policajt se přehrabuje v celní správě.. aha.
  • Pan Chalupa opět perlí.Policie je od toho,aby se snažila vypátrat děti,které unesl zločinec a ne ,aby honila Konvičku,který pouze ukazuje na nešvary řízení tohoto absurdistánu.To samé včera president .Chodit k volbám je povinnost.Já rád budu chodit,když tam budou lidi,kteří budou hájit zájmy každého v tomto státě a ne to panoptikum,které se tady neustále presentuje.
  • No, jestli nepátrali zrovna tak, jako kdysi Felix Holzman ve scénce s aluminiovým kličkem:
    https://www.youtube.com/watch?v=RIGIs5zRqy4
  • ... neznám žádného inteligentního policajta :)))
    • ... protože jsi pitomeček kapslíku, kokotíku :)))
      • ).(
    • Já ano.

      Třídního učitele mého syna na ZŠ, odešel ze školství pracovat pro MV s problémovou mládeží a za několik let je z něj policejní komisař jednoho středočeského města...nikdo to nechtěl dělat, tak to vzal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit