Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jenom schází, aby jí někdo nakazil nějakou pořádnou pohlavní chorobou a bude klid.
  • Už aby skončila a na další volby se tam nedostane,pokud se opét nepřekabátí.
  • Vždycky mě rozesměje, ta už dnes nemá ani právo mít nějaký názor natož se s ním veřejně prezentovat. Taková bezpáteřnost tady nemá obdoby, protože co ta si už dovolila, by ve fungujících demokraciích znamenalo okamžitý konec celé vlády.
  • Objektivně je taky však potřeba říct, že ostatní strany i mnozí jedinci..tam ji samotnou i celou její nevolenou stranu záměrně i žištně drželi a trpěli, když se jim to všem hodilo, aby se to či ono odhlasovalo i vyjednalo a teď mnoho z nich dělá mrtvého brouka a ještě si do ní kopne i když s uznáním, že si o to sama doslova koleduje svoji drzou a nedůstojnou vtíravostí a touhou po kariéře i za cenu takového trapného divadla
  • Karolína obsadila v Nečasově vládě zodpovědnou a veledůležitou pozici fackovacího panáka. V tomto oboru je skutečná jednička!
    Nikomu už nevadí, že zastupuje politickou stranu, kterou si sama vymyslela a kterou nikdo nevolil. Bez Karolíny by se Nečasova vláda rozpadla.
  • Karolína,mi připomíná Bursíka a jeho Zelené,když každý týden odcházeli z vlády kvůli Čunkovi... Lidem ví,že to je poslední rok v politice,tak není síla či skandál,natož hrdost,která by je z vlády dostala...Snad jedině lidé v ulicích,ale to u nás také nehrozí,i když budeme svítit svíčkama...Politici i voliči mají hroší kůži!!! *3*
  • Kdyby jsi radši šel makat ty zkur ven ej cikáne.
  • Nejsi ty blb? Ano jsi blb.
  • Jsi naivní a úplně mimo mísu, ale hlavně ti sem lezou, tak si to tady užij. Jinde jsi odkecaný.
  • Něco nového nemáš, blbe?
  • Jsi primitiv. Nikoho nezajímáš.
  • Ty nejsi chytrý?
  • Ta k un da ustojí všechno.
  • ... a ty jsi ta chcanka
  • Jsi pedofil?
  • Kopání redaktorů tiscali je k smíchu. Medvědí služba. Pitomci. Klidně mě mohou bloknout.
    Je mi to jedno. A už vůbec mi jsou lhostejné karikatury jako např. "not CSSD". Je to balík :)
  • Ať už táhne do pr de le Pí č a jedna.
  • Taky bych si pořádně lísknul, hned by mi bylo líp. *3*
  • Myslím, že by si s chutí lisklo mnoho lidí. Nevím jak vy, ale já tyhle typy bytostně nesnáším! Chytrá jak rádio, samé klišé, fráze, obecně známé komentáře za superkrálovskou odměnu!
    Jinak nemá důvod prskat kvůli ministrování, na to neměla.
  • ta je splachovací a vychcaná jak díra do sněhu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit