Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ODS se fatálně poškozuje už skoro patnáct let, jenže je Vlastíku nesmrtelná. A víš proč? No, protože skalní volič ODS je nesmírně tupé stvoření --- a jeho zápal pro partaj je věčný a nezničitelný, kdyby Nečas denně zabíjel dětičky. *4* To je jako s voliči komunistů...
  • ODS jsem vždy fandil, protože nemám rád komunisty a věřil jsem, že to bude hlavní priorita všech volebních kampaní ODS, ale někteří hajzli se spolčují do koalice s STBáky jako například v naší obci (a nejen u nás) a budou nám poroučet, jak se máme chovat...apod. Věřil jsem v podporu v podnikání, které drží naší společnost díky odvodům, daním a zajištěným pracovním místům nad vodou. Serou na nás, serte na ně Vážení. Věřím ve spravedlnost, ale nevěřím žádným politikům v této zkorumpované společnosti, politikům, kteří nás Čechy chtějí zaprodat díky dluhům, které sami způsobili bez jakékoliv zodpovědnosti. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Na všechny parchanty dojde a doufám i na ty, kteří nás svým chováním dostali jako p. Drobil a jiní ...do situace, že by bylo lepší emigrovet, jak v roce 1968 kamkoliv, kromě Řecka a Nepálu. Jako jeden ze zakladatelů OF jsem názoru, že je potřeba zacinkat ne sametově, jak jsem mínil v roce 1989 a hlavně ne klíčemi.
  • Ten průšvih je podobný jako v roce 97, jen jde zřejmě dneska o daleko větší prachy pro ODSS než tehdy... Tehdy kvůli tomu padla vláda. A jestlipak víte proč tehdy padla a ted nepadne. Protže v 90. letech ještě byli v ODS kromě gaunerů i někteří relativně slušní lidé, kteří krást nepovažovali za úplně normální. Proto s tím vylezli a došlo k rozkolu v ODS a ke krizi. Dneska, kdy už v ODS zbyli jen naprosto bezskrupulózní gauneři, jen platí ruka ruku myje a partaj bude táhnout za jeden provaz a podpoří ji i "protikorupční" VV a TOP. Jedinou bílou vránou, kterou nezvládli, byl ten Michálek (samozřejěm nečlen ODS). S tím šlápli vedle, protože to je slušnej člověk, a ne dostatečně prověřenej gauner. Amatéři. *1*
  • Tlustý i Langer jsou dvě profláknuté kreatůry,které by neměly dostávat již žádný prostor ke komentářům.Langr,rozložil a oslabil policii i finančně.Tlustý zrušil progresivní zdanění,zavedl rovnou daň,vymyslel superhrubou mzdu a kecy o tlusté peněžence pro všechny.Oba by měl prověřit, majetkově, finanční úřad i policie.Teď se profláklo,že Langer chodí radit Nečasovi a stará se naplňování kasy ODS,mimo přiznávaný sponzoring.
  • No to je hov-dko ten vyžraný,ODS nejvíce škodí, škodila a bude škodit daň. poplatníkům, kteří státu finance střádají - odvádějí, poplatníci jsou napříč politikou scénou dachmáni nejvíce. Uvědomte si to prosím vás. Přeji pěkný večer.
  • Čtu tady některé příspěvky a je mi z toho smutně. Nejsem fanda ODS,ale jediný pan Tlustý měl tolik rozumu a soudnosti,že sám se postavil proti zlodějské církvy a alespoň na čas jim prštil po prstech.Okrádali národy po celém světě a pořád maji málo. Když Krystus chodil opánkách a měl skromný šat,proč šlechta Vatikánu chodí ověšena zlatem? Místo odpustků bych jim prodal provaz.Ten se dá použít na vícekrát.A chcete kostely? Tak si je opravte,ale za naloupené peníze z loupežných válek,které jste vedli.Duka je jeden z nich,proto si zaslouží to co ti ostatní černoprdelníci.Je to banda darebáků ve jménu Boha.Ten pokud je by je měl řezat až za hranice civilizace.A naši politici? Těm darmošlapům zrušit zbytečný senát,sněmovnu udělat třetinovou,zaplatit je o něco víc a aby měli za svoji činnost zodpovědnost.Uděláš průšvih? Půjdeš kukat,ne že se nic nestalo a šup s ním na lepší korýtko a do závětří. Až to tak bude,lidi jim začnou zase věřit.
    • Promluvil z tebe dabel, jehoz budes hostem naveky!
    • Máš opravdu "hluboké" znalosti z historie. Možná by ti pomohlo trochu samostudia. Navíc proč ti vadí, že chtějí kostely a církevní stavby - jako zjevnému ateistovi? Mě to vůbec nevadí, proč se o tyto stavby má starat stát, když by se o ně daleko lépe postarala církev - jak tomu je ostatně i v zahraničí. Navíc by ani kněží nebyli placeni státem, což by bylo taky dobře, ne? Jenže to se nechce politikům - hádej proč. Chce to trochu nadhled a chladný rozum - krom alespoň základních vědomostí o dějinách a pak ti třeba nebude smutně :-)
  • Proč nadáváte na toho nebo onoho,proč se nezamyslite nad sebou.Byli jste volit? Komu jste dali hlas,který by mohl něco znamenat.Pokud ano,prosím,můžete být nespokojeni,pokud ne,myslíte si že to od pivniho pultu nebo od jinud bude možno řešit?Nikdo za vás nic řešit nebude,je to jen Vaše záležitost.Teď můžete něco namítat.
  • já se neposmívám já se směji z plných plic a doufám ještě pár takových příběhů a s ODS zbydou jen bílá místa/nebo černá/ novodobých dějin
  • Je zajimave, ze i presto, ze k zadnemu podvodu, tunelu, ci kradezi nedoslo, jen na nej mel nekdo pred mesici chut, se z plku dela "kauza". Ze hejtmani rozkradli miliardy na uplatky svych volicu, az je s mezinarodni ostudou musela kritizovat EK EU, je podle levicovych zlocincu v porakdu. *1* *1* *1*
    • taky si myslím, že má Honza pravdu
    • Radko, Radko - IQ tupé tykve, že? Blábol na blábol!
      • Radka je jen nesmírně modrá. A to hovoří za vše. Tam je fanatismus zakódován, stejně jako slepota. Za minulého režimu by podle mne byla rudá až za ušima. Tipuji ji na významnou funkci ve Svazu žen či ve Svazu ČS-sovětského přátelství. :-) *1*
  • Je uplně jedno kdo je momentálně u moci.Na podobných zakázkách se pasou všichni včetně novinářů!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit