Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Frgale Frgale nemáš na nájem tak cintaš a cintaś
  • Fedor Gál má v mnohém pravdu, např.že Zemana dostaly na Hrad ruské peníze, pevně věřím, že v další volbě už mu stačit nebudou, ostudy už bylo dost. Závidíme Slovákům Kisku, akademik Drahoš bude taky dobrým prezidentem všech Čechů, nejenom svých kumpánů ze 4.cenové, jako je tomu dnes za Zemana.
  • Pan Gál ten může určitě Babiše mentorovat. Sám se napakoval s kumpány stejného původu na televizi NOVA a stálo nás to 10 miliard.Ať se jde schovat k Němcům ti s jeho soukmenovci vždy slušně zacházeli.Obzvlášť v Osvětimi.Na to si nevzpomíná ?
  • s jejich hysterickými články nacucanými nenávistí k Rusku asi brzo klepne. Něco tak štvavého nebylo snad ani za bolševika.......prostě jsme vylezli ze čtyřicetileté bolševické žumpy a nic zlého netuše jsme rovnýma nohama skočili do západního fašistického hnoje. TO JSME SI POMOHLI......a jestli vám to udělá radost klidně mne zase smažte a blokněte...je mi to zcela ukradené......
  • kam vlezli Slováci typu Gála nebo VAšáryové, tam sedm let tráva neroste
  • V mnohém má pan Gál pravdu,bojím se příštích voleb a jak říká procitneme až po druhém volebním období a to už bude pozdě,každá národnostní menšina by měla dodržovat zákony,ctít kulturu země ve které žijí a pracovat aby uživil sebe a rodinu.
  • http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/andor-sandor-stat-nam-ted-rika-obcane-porid-si-zbran-a-starej-se-sam-o-sebe--1703762
  • Pana Gála jsem si dříve rád poslechl přímo, přece jen se umí- uměl- racionálně vyjádřit. Emoce do toho vždy patřily. Rozhovor tohoto typu mi připadá dost roztěkaný. Jakoby ty nápady a stesky vybublaly jeden přes druhý, čtenáři přeber si to. Nejspíš si ho teď málo všímají.
  • Fedoru Gálovi nelze věřit ani dobrý den. Více se vyjadřovat je zcela zbytečné. *16*
    • Mohl by si vzpomenout, jaké to byly tanky, co jej osvobodily?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit