Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U pana Babiše by to byla vyložená zlodějina, ale u pana Fialy jde jen o roztomilou roztržitost a chybičku.
    Hezký výklad rovnosti. 

  • Tady je zase "moudrostí" od milovníků koblih.

    Jsem rád, že máme premiéra, za kterého se prostí občané nemusejí stydět.

    • mun.go

      Proto také Filajovi důvěřuje jenom 17% lidí (76% nedůvěřuje a 7% není rozhodnuto). To jsou ti prostí občané? Možná chudí duchem.

      Důvěryhodnost Petra Fialy trvale klesá od března 2022 (kdy byl na vrcholu se 40%) až ke dnešku hluboko pod 20% - viz zde 


      • To jen dokazuje, že v naší zemi převažují ovce nad občany.

    • Mluvte prosím za Občana, který se píše s velkým O. Děkuji.

      Mě je hanba a cítím hnus nejen nad tímhle člověkem, ale nad celou tou svoločí. 
      Navíc dnešní rozhodnutí Ústavního soudu jen potvrzuje, že mafie už má chapadla všude. 

    • "Občane".My tady se nemusíme stydět za vyhlášeného lháře? Za překrucovače a přikrádače veřejných peněz? Který má na prvním místě Brusel, pak vynucenou solidaritu k Ukrajině a pak zájem o české občany? Toho který trvale prohlubuje propast mezi zájmem běžných lidí a zájmen té smečky ze Strakovky? 

      • Soudruhu Okoune, konečně máme premiéra, za kterého se občané nemusejí stydět. Není sice šéfem žádného tzv. "hnutí" (hnutí čeho, hnutí mysli, rozumu či čeho?) a nerozdává koblihy. ale vede si dobře, což mnohým zřejmě vadí. Navíc musí ušetřit a uhradit to, co předtím Bureš rozfofroval a nahrabal pro sebe.

        Příspěvky na tiscali.cz jen dokazují, že stále máme v naší zemi zemi  jedince, kteří měli potíže vychodit 9 let základní školy.


        • Pane Občane, pokud to u nás půjde dál, jak to vede tahle spodina, tak bohužel brzy zase oslovení soudruh nebude nadávka. 
          A pokud tímto výrazem chcete jen urazit, tak jste na stejné úrovni, jako to, co s takovou školní docházkou problémy skutečně měli. Je mi to líto. 

          • janhrom

            V pohodě on je tak zvyklí se doma oslovovat. Vždyť mohl cestovat do CCCP. Tudíž to byl kádrově čistý soudruh.

            • Pisatel se mýlí, nebyl jsem "soudruh", i když mne tak mnozí oslovovali. Ale celý život jsem se učil nové věci a konal odbornou práci, ke které by rudá knížka "nadčlověka" nestačila. A tak to soudruzi (a soudružky) museli (-y) vzít na vědomí a tvrdili(-y), že jsem prý "pomýlený".

              Doporučuji pisateli doplnit si znalost pravidel českého pravopisu.

              • janhrom

                Reakce na příspěvek:

                Ne děkuji vám, soudruhům co převlékli kabát,to musí stačit i takhle. Přesvědčujete jen sám sebe. My to o vás komunistických šmejdech víme.

      • 😉

        • janhrom

          Kde co přesně nabrala pro sebe?

    • janhrom

      Nato že je nejhorší premiér v EU už jste jaksi zapomněl 🤣

      • mun.go

        Neomezil bych se na EU. On je nejhorší celosvětově.

  • Co se u Babiše nazývá lží, to se u Fialy nazývá chybou. 

    Ale vůbec nejde o manipulaci voličů 😂

  • "Jeho vysvětlení, že peníze umístil do problematické finanční instituce z důvodu "rozložení rizik",


    Petříku Petříku ve lhaní a vytáčení prostřednictvím úsměvných bajek ti jde ze všech nejlépe.Problém je, že jsi se tam u nich ocitl v takové "vybrané společnosti". Zavedených vyčuránků šizuňků a hochštaplerů z ODS.Stará parta.Co se řídila zavedeným heslem: "VIVAT TUNELO PROSPERITO". A v takové společnosti máme naše krystalicky čistého premiéra.

  • janhrom

    Jednou lhář navždy lhář 

  • Prosím - stále toho univerzitního pablba na něco upozorňujte. Potřebuje vést za zlodějskou ručičku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit