Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marcelskrc

    Nezájem 

  • Tvůj problém...

  • Marcelskrc

    Nehledám 

  • Zejména lékaři by u něj měli diagnostikovat pokročilého alzhajmra, že si nepamatuje co říkal před hodinou... a tudíž mu ty jeho bláboly nevěřit....  Ten má okolo sebe všude nápisy a vlaječky Ukrajiny, aby nezapomněl a tudíž na tu jedinou myslí..

  • Hmmm - přečti si můj příspěvek  - včera v 9:21...😉

  • Nebýt Ukrajinců tak hromada lidí nemá postavených baráky ,tak šoupejte nohama; co tady postavili Rusáci maximálně rozstříleli muzeum v osmašedesátým!

  • Marcelskrc

    Já zase fakta.Fiala z toho udělal výhru že se dohodl,ale nedohodl.

  • Jen cituji část titulku pro jirkamar...

  • Marcelskrc

    Nedohodl je to lež 

  • ...Fiala se dohodl s lékaři...

  • Ovšem aktuálně přichází kvalitní podpásovka. Termiti ve sněmovně schválili podporu UKáček až do 3/ 2025! Tedy pokračující zařazení do bezplatného zdravotního systému.V překladu - my si budeme nadále platit zdravotní pojištění a oni budou mít kompletní zdravotní péči zcela zdarma! Tedy operace, zákroky, ošetření. Nechce se uvěřit, že jedině SPD se postavila proti. Slušné platící  lidi zradili tentokrát i poslanci ANO. Aby si zachovali trapnou  dekoru. Do fronty před nemocnici se směle postaví i černí pasažéři. A to všechno bez jediného právního důvodu.

  • ...a to jste byla ještě donedávna fanynka Vítě Kuliočka ze STANu. Ale lepší prohlédnout pozdě, než nikdy.

  • KIMCID

    Pro tebe platí také to samé co dole

  • Tomu patalogickému lháři ještě někdo věří? Se nedivím lékařům, že to chtějí písemně.  Ještě si tam na tu podepsanou dohodu měli dát soudem ověřenou doložku, že za splnění slibů ručí Fiala vešveškerým svým,  majetkem své ženy a dětí. Pak jedině snad. Jinak ten pán, plácá nesmysly podle toho jak se probudí, nebo co kdo mu nakuká....

    Na toho platí v obráceném gardu pořekadlo.." Odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil...".

  • Tak a teď ještě jednou a bez chyb...🤭

  • KIMCID

    Tak na tu s.eru jako na tebe bolševiku 

  • Ach, ta gramatika... 😯

  • KIMCID

    Tento pán má tolik důvěry jako český hydrometeorologický ústav.Nejdriv tvrdí jak jsme nezávislý na ruském plynu.A pak druhý den se dovíme, že za se ruský plyn bereme 🤣🤣🤣

  • Až to dostanou písemně...

    A to bude kdy...?

    No - jak se říká - slibem nezarmoutíš...

  • Jen se věří, že ten ze Strakovky se zasadí aby přivandrovalci platili zdravotní pojištění.   NÁS VŠECHNY SDÍRÁ STÁT Z PLACENÍ POJISTNÉHO. Statisíce tam těch přišli a ihned zařazeni do letitého systému. Hodně peněz chybí.A platíme zase my všichni.Oni nic.Bez důvodu..Bez jediného důvodu. Tam ti si doma platili vše.Sami.Jasně že peníze chybí. Je třeba prstem ukázat na opravdovou příčinu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit