Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • via můj komentář níže, když jsem u té obchodní problematiky a viděl jsem článek s našim premiérem, tak mě napadlo ještě doplnit, pač jsem na to už několik dní zapomněl, když jsem zapnul net, to sem hodit.
    V souvislosti s tou fotovoltaikou v kombinaci s tepelnými čerpadly si myslím, že by měly velké společnosti zavádět sezonní produkty, přímo se to nabízí.. Na jaře, v létě a v části podzimu totiž ty obnovitelné zdroje pracují jinak než v zimním období, tzn. podle mě se co nevidět dočkáme sezonních - půlročních, kvartálních produktů, kterými se elektrárny (velci distributoři) budou snažit cenu koncovým zákazníkům zase trochu ponížit.
    Proto letos radím  nefixovat (já zafixováno na rok mám, ptž se mi nechtěla rušit smlouva, ale kvůli pár haléřům se to nevyplatí pro nové fixace-smlouvy na rok se to cenově, na 3 je to už úplná hloupost dle mého, byť člověk z ČEZu tohle radil ve videích, které rozesílali klientům, mám jiný názor viz výše..), lidé z obnovitelnými zdroji by také neměli, očekávám, že elektřina bude klesat v následujících letech.. :) pokud se začne ještě s těžbou vodíku, pak bude klesat velmi.. :)

    • tohle jinak cenově potěší zejména asi chataře, chalupáře, co píšu výše. :) ale vztahuje se to na všechny

  • Pořád lže a to tak až si věří!!! Je to darmojed a darmochleb!!!

  • Slibem nezarmoutíš, aneb jak milka má fialovýho bráchu.

  • https://www.81energy.cz/akcni-nabidka#akce-tuv

    to je děcka to, o čem jsem tady psal asi před čtvrt rokem,že tohle přijde a pomůže soc. slabým. I menší obce budou moci do svých sociálních bytů tohle nainstalovat, čímž se seniorům, soc. slabým výrazně sníží životní náklady.. :)  obnovitelné zdroje jsou prostě budoucnost, navíc mají jen výhody narozdíl od jiných zdrojů energie, včetně těch současných fosilních, ale i jaderných elektráren, které se považují za čistou energii, já to podporuji, protože nějaký záložní zdroj musíme mít pro výpadky (přírody - slunce, větru, někde i srážek), ale produkují jaderný odpad, se kterým je třeba co nejbezpečněji naložit hluboko v podzemních úložštích.. dokud nerozjedeme teda menší elektrárny, navíc jsme jako lidstvo před rozlousknutím jaderné fúze, což bude nejefektivnějším zdrojem produkce energie, kterou může člověk ovlivnit..

    • https://www.novinky.cz/clanek/domaci-zmeny-klimatu-v-cesku-postupuji-mnohem-rychleji-nez-modely-predpokladaly-40455655?_zn=aWQlM0QxNzcwMDc0MTI5ODYyMjI2MTYzMSU3Q3QlM0QxNzAzODU1MzY3LjEwNiU3Q3RlJTNEMTcwMzg1NTM2Ny4xMDYlN0NjJTNENjc3RTczMUVCMjdFQzJERTAzNjQ4MEJDMTk4MjU4MTI%3D


      Energetika budoucnosti musí být taková, aby pokryla
      spotřebu a byla ideálně bezemisní. „Jediný stabilní nízkoemisní zdroj je
      dnes jaderná energetika, která by měla být doplněná rozumným množstvím
      obnovitelných zdrojů. A také je vhodné používat moderní technologie,
      které umožní spotřebu snížit,“ uvedl Zahradníček.


      pro doplnění mnou výše napsaného z dnešního článku. :)

    • obnovitelné zdroje, jak já říkám všem, mají lidstvo naučit myšlence, že se "překvapivě" vyplatí s přírodou spolupracovat, ne ji drancovat, jako jsme to dělali doposud. :)

  • Už ten nadpis je skvělý. Fiala slibuje...
    Ředkvičky jako tenisáky, každému dovolenou na Maledivách, 57 týdnů placené dovolené za rok....Fiala slibuje....

  • Za dva roky zase bude učit.

  • "Fiala slibuje pro příští rok pokles inflace, konec zdražování, růst reálných mezd a konec zadlužování"

    U opozičních politiků by se tomu říkalo "populismus".

  • Tady je zase rudých "mouder" od milovníků koblih.

    • KIMCID

      Ale tvých ty soudruhu

    • Tak přidejte moudro hnědého milovníka Nutelly.

  • cindy

    A ta o Karkulce nebude ???

  • Energetická politika na hranici velezrady a další zdražení energií
    domácnostem od nového roku. Zvyšování daní, včetně takových nemravností,
    jako je daň z nemovitosti. Nedůstojné triky, které mají účetně snížit
    deficity veřejných financí. Doslova šílená dotační politika, kterou
    korunují miliardové příspěvky soukromým firmám na nákup elektroaut.
    Směšné potýkání vlády se soukromým sektorem, které má demonstrovat
    schopnost ministrů ovlivnit ceny základních životních potřeb Čechů.
    Pokračující útoky proti svobodě slova především ze strany ministerstva
    vnitra. Strašení občanů ministrem zahraničí Lipavským, že Rusko hodlá
    vojensky napadnout střední Evropu. Útok stran pětikoalice proti principu
    svobodných a tajných voleb návrhem na korespondenční volbu. Kolaps trhu
    s léky, včetně antibiotik pro malé děti. Koketováním s přijetím eura
    proti vůli většiny občanů i ekonomické racionalitě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit