Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hnusostranu KSČM zakázat *12*
    • Souhlasím. STOP DINOSAURŮM. Navrhuji abychom zakládali lovecká sdružení která budou chodit po lesích vyhledávat a lovit dinosaury stegosaury plesiosaury ichthyosaury pterodaktyly raptory a jinou havěť. Ta zvířata jsou nebezpečná. Bojím se vyjít v noci ven aby mne ty potvory nesežraly. Jedině řízený odstřel....

      a taky si musíme dát pozor NA MAMUTY!!!!!!!
  • Tak nám hodili kostičku a my se teď o ní popereme. Obecný trend je takový, že jsou lidé nespokojení se svým životem, byť žijeme asi v nejbohatším období naší novodobé existence... a volby dopadají jak dopadají. Voliči nepřemýšlí co by mohlo být, když zvolí Kotlebu, Babiše, Grebeníčka... ale svými hlasy dávají najevo nespokojenost s demokratickými stranami a dávají hlasy obskurním a neznámým a očividně lobbistickým-zájmovým skupinám - společnostem, aniž by dohlíželi nedospělost svého jednání. Kritika bez obsahu se totiž může velmi rychle vymstít a to platí pro všechny zúčastněné.
  • *12* *12* *12*
    • Na Slovensku jsou komunisti již desetiletí mimo hru a máš pocit, či dokonce argumenty, že jsou na tom Slováci oproti nám lépe? Jsem zvědav na odpověď. *14*
      • za to že se máš špatně nemohou češi ani slováci, namasti do práce a uvidíš ty změny, fňukno *11*
        • Co tak si nevšímat stylu projevu ale obsahu? Někdo může být sprostý a řekne několika slovy vše, jiný plácá hubou hodiny a řekne houno. *16*
        • Podívej, tupče, pokud nerozumíš psanému slovu, tak si vezmi buráky a běž si hrát na písek. Já jsem nic takového, co tady sereš, nepsal. *12* *12* *12*
      • Pokud ti tento chuj vůbec odpoví, tak odpovědí bude opět jen chujovina.
  • Kdyby ty kecy o přílišné antimigraci Fica byla pravda, tak by nebyl Kotleba v NR Slovenska, vy (rakouští) tupci! *12* *16* *12*
    • geniální, na to jsi přišel sám ty mysliteli ?? ty tvoje nic neříkající fráze jsou celkem komické soudruhu dutohlave *15*
      • Máš něco proti logice, troldo? Tak něco dej k dobru, ne pouze ty primitivní žvásty. *14*
  • já bych ropuchu nesnědla ani za mega *11*
    • za mega bych jí udělal i dítě *3*
  • Rakouský deník Der Standard spíše z neznalosti slovenských,politických poměrů píše hlouposti o p.premiérovi Ficovi.Ten byl se svou vládou kritizován neustále místním tiskem neuvěřitelně mstivě až krutě.Přitom Slovensko za jeho vládnutí dosáhlo na ekonomickou prosperitu,samozřejmě-měřenou jeho možností.Vždyť v některých důležitých ekonomických ukazatelech předstihlo i ČR.V té kritice je to stejné jako v ČR-čím lépe si Slovensko vedlo,tím byla tvrdší kritika neobjektivních,t.č.slovenských médií.Přesto již čtyřikrát strana Smer p.Fice ve volbách zvítězila.A že slabší výsledek v poslední volbě ovlivnili lékaři,sestřičky a učitelé svými mzdovými požadavky-je možné.Myslím si však jedno,ve svém počínání není Slovensko Řecko,aby rozdělovalo větší peníze jen tak,aniž na to má.Rovněž tak v otázce migrace je Slovensko příkladem v obraně proti nežádoucím utečencům.To je striktně proti tomu,aby do země přicházeli lidé neprověřeni a v jakémkoliv množství.V tom je premiér Fico a jeho vláda nekompromisní.Přesto vše si myslím,že p.Ficovi se podaří sestavit vládu-i když "se skřípěním zubů".
    • Ano dalo by se říci, že si Fico naběhl svojí rétorikou, i protimigrantskou , na vidle, protože demokratická strana nemůže být tak razantně protimigrační jako nacionalistické strany.. protievropské.. tj mimo jiné Slovenský paradox.. dost hlasů dostaly právě protievropské strany... přesto si většina Slováků, kteří dával hlas protievropským stranám, přeje zůstat v EÚ... Připomněli mi to volby , když jsme ještě byli pohromadě, kdy Mečiar byl pro rozdělení Československa.. Tak lidé, kteří ho volili, velmi litovali, že se Československo rozpadlo... moje osobní zkušenost.. Když jsem se jich ptala, proč? Tak jen krčili rameny...Demokratické strany totiž respektují základní listinu práv a svobod... Ale i Fico pomáhal fašounkům vytáhnout čertíka z krabičky, v domnění, že mu to přinese nějaké hlasy.... jeho velký omyl...
      • Mila Alenko tve kecy o demokratickych stranach jsou dojemne. Demokracie v evrope se v soucasne dobe projevuje naprostym ignorovanim nazoru vetsiny lidi kteri nechteji zivit masove prichazejici parazity, nechteji aby se museli bat o sve deti, nechteji byt ve jmenu pseudohumanismu kriminalizovani jako fasisti, nechteji zadne multikulti experimenty s lidmi jejichz vira je stredoveka, jejichz chut se v cemkoli prizpusobit a pracovat je nulova a jejichz hloupost a drzost je bez hranic. To je ta tva demokracie Alenko:-)
  • pan Sobotka je konečně politik, který nepostrádá slušnost a dělá něco pro nás obyčejné lidi
    • Mila Jitko-pri cteni ttveho prispevku se mi otevira kudla v kapse...
    • když vidím tyhle kreatůry,dělá se mi nevolno,kdysi jsem byl také voličem soc.dem.,dnes už ani jako
      • mě taky *11*
  • Já bych chtěl volit stranu, která by bránila v první řadě práva svých voličů - Čechů a ne nějakých afričanů nebo asiatů. Od toho mají své vlády a pokud ne, tak existuje OSN a další mezinárodní organizace.
    Jo, jak už jsem psal, tak aby bránila zájmy svých občanů a především většiny, ne menšiny. Prostě bych chtěl naivně něco jako demokracii, ale tuším, že k demokracii máme nejen my, ale i jiné národy hoooodně daleko. Vlády milují totalitní praktiky, i když to nepřiznajií.
    • Já nepotřebuji žádnou stranu, sektu či jiný soukromý zájmový spolek. Volil bych konkrétní kvalitní individuální osobnost jíž bych mohl kontrolovat, dotyčný politik by byl samozřejmě bez imunity a jeho případný stupidní výmysl bych mohl vetovat referendem.
      • já bych se zachoval stejně a volil bych v ČR Putina, mohli by zase dorazit jako v roce 68 a byl by klid
        • někdo se prostě stále vrtá v minulosti a nemůže pochopit že MINULOST UŽ BYLA Budoucnost teprve bude. Někdo prostě stále vzdychá po koňském potahu a není schopen ani uvažovat například o benzínovém motoru nebo dokonce ještě dále....

          stagnovat ve vývoji a v myšlení není perspektivní. Člověk musí přemýšlet a hledat nová řešení, mít vizi.....točit se stále dozadu je destruktivní. Neandrtálci kteří nejsou schopni se vyvíjet nakonec budou nahraženi flexibilnějšími cromagnonci.
  • Mělo být před taháním migrantů referendum zda o ně Češi stojí.když to vládní lumpové neudělali je třeba je odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí za vlastizradu národa Čechů s celými jejich vlastizrádnými rody.
    • souhlas, katovské mučírny jsou třeba

      sláva mocnému Rusku
      • Co do toho meleš Rusko v Rusku jsou nacisti? je to možné, že ještě od války se tam nějací vojáci zapomněli.
  • Takový vlastizrádný gauner jako je Sobotka měl už dávno sedět naražený na kůlu za vlastizrdu národa Čechů, po řádném stažení z kůže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit