Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čest práci soudruzi, já jsem též soudruh a tykáme si.
    • Vtipné..
  • Čest soudruzi z Kremlu. Znáte to pořekadlo jak se do lesa volá ?
  • Jsem nejslavnější hérec Halyvůdu
  • a proti špinavému kiškovi nic? to je vidět odkud vítr fouká
    • Myslím si, že nafoukalo tobě, ale pořádně do hlavy. Kde nic není, že ?
  • Peter Weiss vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Komenského. V letech 1975 až 1989 pracoval na Ústavu marxismu-leninismu ústředního výboru Komunistické strany Slovenska v Bratislavě. Od 1984 byl vědeckým tajemníkem. Ve dnech sametové revoluce v listopadu 1989 byl přítomen ve Studiu Dialog STV spolu s odpůrci komunistů, kde zastupoval komunistickou stranu a podporoval zachování vedoucí úlohy KSČ ve státě, které bylo zakotveno v ústavě; protože byl jedním z mála komunistických představitelů ochotných diskutovat, výrazně se zviditelnil. Po Listopadu 1989 se Peter Weiss stal předsedou KSS. V roce 1990 byl jedním z hlavních iniciátorů transformace KSS na sociálnědemokraticky orientovanou Stranu demokratickej ľavice (SDĽ) a až do roku 1996 byl jejím předsedou. Po neshodách v roce 2002 SDĽ opustil a založil Sociálnodemokratickou alternatívu (SDA).[1] SDA v parlamentní volbách v roce 2002 neuspěla a v roce 2004 se sloučila se stranou SMER. V letech 1990 – 2002 byl poslancem Slovenské národní rady, po roce 1992 přejmenované na Národní radu Slovenské republiky, přičemž v letech 1992 – 1994 byl jejím místopředsedou. Po odchodu z aktivní politiky byl činný jako vysokoškolský učitel a publikoval v různých médiích.
    Peter Weiss je pracovníkem Ministerstva zahraničí, v letech 2009 až 2013 působil jako slovenský velvyslanec v Maďarsku, od roku 2013 je velvyslancem Slovenska v České republice.
  • opravdu lid? těch pár stovek bratislavskokavárníků placených sorošem je lid? vy demokreaturské havloidní špíny, vy a opravdová demokracie nejdete spolu
    • Nejenže jsi znalec demokracie u nás v CZ, ale i na Slovensku.
  • Těm proamerickejm šmejdům nebude.
  • Hmm, lidu to nestačí. Tím "lidem" jsou asi myšleny ty tisíce profesionálních aktivistů, placených Sorosem, které před pár dny do Bratislavy svezlo z celé západní Evropy několik desítek autobusů. V Bratislavě je teď k vůli nim problém sehnat noclech, protože zaplnili většinu Bratislavských hotelů a penziónů. Určitě jste si ve zprávách z poslední Bratislavské demonstrace všimli transparentů s nápisy ve dvou jazycích, slovenštině a angličtině (pro zahraniční média). To je neklamnou známkou, že je to organizováno zvenčí a ne slovenským "lidem". Sorosovy metody svrhávání nepohodlných vlád jsou neměnné.
  • Tak mám pocit, že se nám vrací staré časy. Začíná vládnout ULICE? Volby už jsou k ničemu? Mám z toho mrazení v zádech.
    • Soudruhu, vytáhni mundůr LM ze skříně a vyčkej na signál.
    • Přesně jako v roce 1989.Zneužitá ulice a rozkradený stát.
  • Demise plna podminek - je tm vubec jeste demise...?
    • Jo něco jako Sobotka.?
      • demise se buď podává nebo ne(Sobotka)
        • Soudruhu, vzpomeň si na listopad 89 ale ve tvém případě si myslím, že jsi ještě lítal tatovi v kulách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit