Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do Čech tady je dostatek gádžů pro zajištění dobré životní úrovně, dostanete byt,peníze na mnižení
    a policejní ochranu pokud se ožerete a nebo budete poškozovat cizí majetek nebo dokonce krást
    protože co si gadža nehlídá pravděpodobně nepotřebuje *16*
    • Pravda a zase jenom pravda. Právní stát mají vyvolení, ostatnímají mají diskrimináciu a zbytek drží h..u a krok. Jsem zvědav, kdy ta pravda zvítězí nad zlem a nenávistí.
  • Jako projekt z levicového tábora je to úžasné! Drapnout Drábka a na školení s ním na Slovensko ať si taky jednou ministerské náhrady může poctivě a poprvé užitečně vyúčtovat.
  • není třeba být přiliš tvrdý, stačí výši dávek podmínit několika faktory.
    1. Podle dosaženého vzdělání
    2. Podle odpracovaných let
    3. Podle zájmu o práci (i o tu veřejně prospěšnou)
    4. Podle zájmu o rekvalifikaci (a rozšiřování vzdělání)
    5. Podle kvality péče o děti (jejich docházka do škol, jejich trestná činnost)
    6. Podle přístupu ke společnosti (trestanost).
    7. Podle doby po kterou čerpá pomoc od státu.
    • To ty blbci na úřadech neví? Nebo jsou tam dementi?
    • Mám výhradu - na cikány je třeba být tvrdý.
    • Co řeknou :Ty delino to je dizkryminácia my máme imunitu a eště jsme invalidové ty gádža jeden,dej sem šrajtofli !Moje maká v tramvaji číslo 22 a sbýrá tam peněženky tak by mněla mít taky důchod 20 000.-Jinak to poženem treba do Štrasburka !!!
    • zlatá slova *6*
  • Po Harmanovi druhý Slovák, který něco hodlá dělat. Snad mu to vydrží.
  • Fico je správný politik, který nám tu chybí, nebojí se, nazval věci pravým jménem a hned učinil opatření. To naše vláda furt jen koumá jak nás všechny okrást a nahrabat si hlavně do svých kapes a kapes svých kamarádíčků, ale pro lidi nevymyslela, krom těch jejich antisociálních deforem vůbec nic kladného, proto se ptám proč tam ještě sedí. *12* *12* *16* *16*
  • Fica by mohli češi slovákum závidět. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • konečně řekl někdo na tvrdo jak to doopravdy je.
    ti naší vládnoucí lívanci by si měli vzít příklad.
    TAKŽE? češi těšte se, na další příval cigošů ze slovenska. *2*
  • No myslím si, že v příspěvku bylo diskuze mnoho, ale "tak nějak" se vytratily, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit