Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A že Ficovi nevadilo, když do voleb zasahoval koblihář v době předvolebního moratoria...?!

    • Koblihář je v současnosti "pan Nikdo." Obyčejný poslanec a nezastává žádnou státnickou pozici. Tak si může mlít, co chce. 

      Pan Pavel je oficiálním představitelem státu. Přeci jen by bylo možné mezi nimi najít alespoň při dobré vůli rozdíl. 

      • Prezident nemluvil v době předvolebního embarga...

        Koblihář jo, a jako politik si to neměl dovolit...

        V tom je ten rozdíl...


  • gaheris

    Nádherná slova pana Fica: Už ani náboj pro Ukrofašisty! Neměli by obdržet ani zlámanou grešli! A co se týká P.Pavla, udělá dobře až obuje celý národ do dřeváků aby mohl tvrdit jak hezky mu to doma klape! Vžyť je to huncůt a křivopřísežníků vzor!

  • jen doufám, že Pavel mluvil sám za sebe když se pasoval do role na ovlivňování voleb našeho nejbližšího souseda 

  • Pavel, idol všech klimakteriálních diblíků přeci dělá všechno správně. Jak jinak. 

  • Je bez diskuze, že takto primitivně se pokoušet útočit na Fica je ubohost. Zvláštní, že před tím Fica žalovala taképrezidentka Slovenska. A pro ty co vykládají o Ficovi  cituji z příspěvku "Martinko": " Pak je ještě otázka zda lid nemá krátkou paměť neb vracet k moci na Slovensku stále tu samou postkomunistickou mafii ala Mečiar and Fico nemá cenu nebo to svědčí o zabedněnosti prostého voliče a to nejen na Slovensku." Takže bohudík lidi paměť mají a porovnávají co bylo lepší jestli tenkrát a dnes- a říkají již bo dost těch polistopadových machinací. A Martinko: česky se neříká "and", ale "a".Nemá smysl diskutovat s lidmi, kteří jsou slepí a nevidí copak je Pavel zač. Snad jenom pro připomenutí:Životopis velitele roty Pavla z roku 1987 ( https://www.idnes.cz/volby/prezidentske/2023/petr-pavel-zivotopis-prezident-kandidat-hrad.A221123_085710_prezidentske-volby-2023_rapc ): cituji"  Velmi příznivý vliv na mé dětství měla kromě otce osobnost mého dědy, kterého jsem považoval za vzor dobrých lidských vlastností. Vážil jsem si ho pro jeho skromnost, životní zkušenosti, vztah k lidem i k práci. Byl jedním z důvodů, pro které jsem později požádal o přijetí do strany.Velký vliv na mé pozdější názory mělo léto roku 1968. Tehdy byli u nás na návštěvě přátelé ze Sovětského svazu. Právě na kontrastu mezi nimi na jedné straně a protisovětskými náladami na druhé mi otec srozumitelně k věku vysvětlil podstatu situace. Bylo účinnější než cokoli jiného a také trvalejší. A posměch ve škole ze strany spolužáků pro mou oblibu našich přátel mě v názoru tenkrát pouze utvrdil.Nejvíc dojmů ve mě zanechala měsíční cesta po Sovětském svazu, kterou jsme v roce 1978 podnikli autem na pozvání našich přátel."Byly to jeho tehdejší názory, budiž, a pro řadu lidí není problém je podle situace změnit. Mnohem horší je ale vyjádření v témže životopisu o jeho charakterových vlastnostech  cituji: "   Moje žena .. mou pomoc ale potřebuje v oblasti politické orientace a přehledu." Takto kádrově shodit svoji ženu-matku dvou dětí! Což pro ní znamenalo likvidaci karierního postupu.Přeci podle jeho dnešního tvrzení nikdy nikomu neublížil. Následně, ač měl dvě děti se s ní rozvedl a vzal si jinou, kádrově a politicky uvědomělou. Pak zřejmě bez problému takový člověk provede to co provedl s Ficem.

  • Největší nebezpečí pro naše vztahy je ten převlečený bolševik na hradě, kdyby přišel Číňan tak si nechá zúžit oči a bude přísahat na to, že už od mládí byl Mao jeho vzor.

    • gaheris

      A v životopisu uvede: Již od mládí jsem miloval rýži!

  • Komunista pavel je nastrčená figurka.

    Přeji Slovákům ať si zvolí premiéra který nebude podporovat USA války, jako to u nás dělá fialová bestie.

    • Ať si Slováci zvolí koho chtějí. Jejich země, jejich volba. 

      • Bohužel to nejde .Jsou v EU a EP   ovlivní přes média koho si zvolit 

  • Pak je ještě otázka zda lid nemá krátkou paměť neb vracet k moci na Slovensku stále tu samou postkomunistickou mafii ala Mečiar and Fico nemá cenu nebo to svědčí o zabedněnosti prostého voliče a to nejen na Slovensku.

    • Jistě, samozřejmě máte pravdu pane martinko. Ony ty "demokratické" mafie, ve kterých jsou také zalezlí bývalí komunisté a které se s těmi "postkomunistickými" vesele a pravidelně střídají, jsou naprosto v pořádku, že pane martinko? 😉

      • Mafie nejsou jen postkomunistické,ale musím mít nějakou myšlenku a jen bllbb se pálí stále o stejná kamna😉

        • Ono je jedno jaká a čí jsou ta kamna, pokud jsou mafiozní a sežehnete-li si o ně duši a mysl, pane martinko. 😉

  • gaheris

    Měl by našemu "presidentovi" rovnou říct, aby si vzal svíčku a dalekohled protože v USA zadnici je tma, svíčku aby si posvítil, a dalekohled aby viděl hodně daleko! Tak jsem zvědav zdali dostanu opět třicet ostrých jako už několikrát! Mně se ta politika u nás nelíbí, ani ten křivopřísežník na hradě, s tím se nedá hnout!

    • Také jsem několikrát dostal "30" a nevím za co. Ti administrátoři vypadli lejnové ze zadku.

    • Patrně s tou svíčkou a dalekohledem má Fico dobrou zkušenost, jen se dívá do" východní" zadele...

      • Tam Pavel už taky koukal. 

  • To, že se Fico tak rozhořčil jen dokazuje, že má prezident Pavel pravdu...

    Ohánět se řádem od Zemana je jen kopáním kolem sebe...

    Žádný řád neudělá člověka lepším...

    To, že Fica podporují proruští Klaus a Zeman - hovoří samo za sebe...


    • KIMCID

      Od kdy má komunista Pavel pravdu?

      • A kdy měli pravdu komunisti Zeman a Babiš...?

        Ostatně - Fico je také bývalý komunista...

        • KIMCID

          Ale no tak tohle už máme za sebou. :D Tudíž se zabýváme současnem že .Tak že znovu od kdy měl 3x převlečený soudruh Pavel pravdu? A v čem přesně?

          • ...takže...

            Ty jsi nečetl úvodní článek...

            Tak si ho přečti , dozvíš se to hned v úvodu...

            Jen tak pro úplnost - Fico 3x kabátek převlékl...😃

            • KIMCID

              No takže jsi nic nenapsala a zastáváš se komunisty Pavla.

              A nezábavnější  je to, že Fico říká na adresu Zelenského úplně to samé, co ty tady na diskusích :D

              • Reakce na příspěvek:

                On se Fico po mně opičí...😆😆😆

                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  Ne má stejné názory. To dost o tobě říká :D

    • A že je pan prezident Pavel z jedné maštale, bývalý komunistický lampasák, který přísahal věrnost" Straně a vládě" a vítal příjezd vojsk Varšavské smlouvy v 68. roce, Vám, paní koloběžko, nevadí? Vám stačí, že nyní převlékl nejen "kabát", ale kompletní oblečení včetně spodního prádla a stal se tak vzorně proamerickým, až čímsi nepříjemně zapáchá?

      • Pokud umíte číst, kveton.j , tak snad pochopíte, že zde vůbec nehodnotím CV prezidenta Pavla...

        • Ale hodnotíte, jen trochu jiným způsobem, pokud tedy umíte číst a rozumíte obsahu toho, co jste napsala. 😎

    • Pokud vám to dovoli vaše mysl, povězte mi v čem a proč jsou dle vašeho názoru proruští Klaus a Zeman horší, než proameričtí černochová a pavel? 

    • Vypněte si na pár měsíců televizi, seznam apod 

      Je tady šance, že se vám udělá líp 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit