Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fica bratrům můžeme jenom závidět
    • Co vám udělali, že jim tu gorilu přejete ??
      • nic slováky mám radši jak čecháčky
  • Jenom tak na okraj mládeži, než se tady urozčilujete. Všimnul si vůbec někdo, že ve článku je uvedeno, že ty nakoupené přístroje byly dokonce třikrát tak dražší než ty které koupilo Česko? Že by se u nás ve zdravotnictví kradlo méně???? To se musí napravit. *3* *3* *3*
  • Tohle se u nás nemůže stát.... *1* *1* *1*
    • Tady se každý zloděj rozdělí. Paráth byl výjimka....
  • Předražený nákup... jé to by museli letět všichni naši minstři...
  • Ahoj. Já se mám dobře. Topím se v milionech a nic mi nechybí. Díky.
    • Což jsou ti platné miliony,kdyř ti to pořád kouká na boty.
    • Tak pozor na utonutí, ať se těmi miliony nezalkneš. *1* *1* *1*
  • no jo, to je Slovensko a Fico, to se u nás stát nemůlže, my bychom měli OVM a Hyde park na téma . v tomto přpadě bylo jednou možností nakoupit předraženě a vše ostatní by byl zločin. To víte, východ, nelžou sami sobě *3*
  • A co na lžou fašisti z KSČ?
    • Alino,nalžou,nalžou!
      No ještě tak zlé to s tím tvým příspěvkem není, vidíme tady mnohem větší pravopisné perly, pro jejichž autory by měl být vstup do diskuse důvod k určité sebereflexi. A nezáleží zda jsou příznivci KSČ, TOP,ODS či ČSSD. *1*
    • každý komunista nebo levičák, milá Alino, ten Ficovi tleská a říká - jen houšť a větší kapky.
  • Za předražený nákup vyhazov? Tak to jsme měli kliku, že není předseda české vlády, ta by asi brzo přestala existovat a Vondra ( za promopro) by nejspíš letěl mez prvními.
  • Fico má nejvštší opilecké vyznamenání, takže má vždycky pravdu!
  • Fica jim můžeme závidět!!
    • Hildo, zděšená komunistická kozo, nemusíme! Máme svoéje výtečné politiky: furt ožralého
      Zemana v demisi a hajzla a komunistického agenta a zemězrádce Klause!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit