Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy "demokraté" a veškrnisté jste opravdu dobytek, který nemá úctu před nikým a neštítí se ničeho.
  • Pane, nemyslím to vůbec zle, naopak, ale skutečnosti uvedené v článku odkazu jsou ve světě známé a není to žádné tajemství. No, v naších médiích to je asi velmi střežené tajemství, abychom si snad nemysleli o našich "spojencích" něco špatného. Já jsem na toto téma viděl dokument na německé veřejnoprávní televizi a vše tam bylo více méně popsáno tak, jako v odkazu výše uvedeného článku. Samotní Němci, s těmi podrazy na nás páchané ze všech stran, žádné tajnosti nedělají.
    Hodní západní demokraté, naši spojenci nás okradli, zlí Rusové Kubě celý dluh bez jakýchkoliv podmínek odpustili. Je to ale zvěrstvo!!! (od Rusů)

    Ještě by mě zajímalo, co by mi k tomu řekli veškrnisté.
  • přéééééésně, celý Chomutov má stejné pocity.








    PCHE !!!
  • Já jsem sluníčkář, je mi 35 a dnes jsem pěkně zrychtoval tojí starou. Celkem 3x. Naštěstí jsem si vzal gumu. Jinak by se ti narodila v rodině kukačka. Takže to s tou naší impotencí nebude tak zlé :-)
  • No jo, ty o černochovi říkáš, že je opice. O tobě se zase říká, že jsi homosexuál. Ty ale podle mě budeš spíš homosexuální rasista.
  • Na Kube zacina novy letopocet - po Fidelove smrti.
    Do ted to bylo - po revoluci...
  • Mimo téma- Info o Mosulu by nebylo ?? *11*
  • civilizovaný svět truchlí
  • Ano radujme se a veselme se. Zločinec Castro chcípnul. *15* *15* *15*
    Tomu říkám krásný vánoční dárek.
  • Chcípla další komunistická bestie. Jen tak dál smrtko s kosou. ber je všechny.
  • já přijdu až v lednu
  • Dzixy,ta poslední věta od tebe sedí.Apropo napiš mi alespoň jednu věc v čem je spravedlivejší?Že to nepozoruji a se mnou další moji vrstevníci.
  • Doporučuji ti naučit se číst a pak piš.
  • To sem chtěl přesně napsat,ale vy jste mě předběhl.Ten co psal popisek pod tento obrázek ten musel být absolvent pomocné školy a nedej bože novinář .
  • Také jsem si všiml. Podle Obamgutánovo gesta lze usuzovat, jakže to USA myslí s Kubou...
  • Každý tomu říká jinak. Někdo reformy, jiný lezení do amrdolské řiti. *3*
  • Je mi líto, pokud se cítíš dotčen, já minulou dobu prožíval jako Ty, ale nemám co na té době chválit jako Ty. Zřejmě nedokážeš docenit změnu, která nastala ses zatím nedokázal vyrovnat s tím, že se již soudruzi na ÚV KSČ nebudou starat o Tvůj "blahobyt", ale že se musíš o sebe postarat sám svou schopností, umem a přičinlivosti. Proto je tato doba spravedlivější. Pokud to nepochopíš, tak neskuhrej.
  • na foto-americká opička chce poplácat Castra po rameni, Castro říká "dej tu špinavou pracku pryč, nebo ti ji useknu"
  • Ta opička vlevo chce asi banán
  • dodatek.banány jsem měl,mandarinky také.Na dědu Mráze ani na Santa Klause taky ne,jenom na Santa privatizátora,ale jen a jen pouze na Ježíška.Asi dle tebe nebudu in.Máš pravdu v Moskvě jsem byl krása a krásní lidé.Na Petrohrad jsem neměl a asi v deformacii nebudu tak jen v televizi škoda.Do USA netoužím stačí mi tam 50 příbuzných a jsem v obraze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit