Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náš soudruh Putin je tak maličký že se může koupat ve špuntu.
  • Soudružka pusinka je pussy, stejně jako Kalousek.
    • Ty Pussy si vydržuje Putin, aby ovce mohl štvát proti Evropě, jak je to tam všechno špatné. Ruská propaganda jak za Goebbelse.
    • Ale náš nadsudruh fuhrer Putin je ještě větší
  • Sudruh Putin je tak maličký že ho agent CIA na podlaze ani s lupou neuvidí.
  • Sudruh Sting dovol dotaz od Ruské chudé hladomorem stradajeci dívky.

    Já cele den s vodkou v Zemljance ležaju a zahrada i když ji svou přítomností neobtěžuji
    urody nedává. že za to moge ten Americký Bruk imperialista.
    • No ty jsi teda pizda. Máš asi sníženou příčetnost, že?
      • to bude určitě blondýnka
      • Já cvok ano sudruh. Proto jsem to také dotahla na vedoucí KSČ M Putin mafia.
  • Jenom očekávám ten okamžik,kdy Kalousek přijde k řečnickému stolku a vlepí některému diskutujícímu poslanci facku.Jen proto,že mu někdo řekl pravdu do očí.Tento způsob vyjadřování se "úspěšně"prosazuje na Ukrajině,tam dokonce fašisté hází do popelnic příliš demokratické poslance.A odpověď pravice,včetně Kalouska na diskusi, kdo že zavinil obě svět.války,je jasná-přeci sama Evropa.To nikdo nikoho nemusí přesvědčovat a snad i dokazovat.Vždy se ale muselo vytvořit v Evropě nějaké válečné ohnisko-v té 1.v Sarajevu,nebo-li v Bosně,v té 2.v Německu a té třetí úspěšně razí zatím cestu Ukrajina.A někdy to opravdu vypadá,že pravičáci především z TOP 09 si válku-tu třetí svět.-přejí.A takovým je třeba ten mikrofon vypínat-zavčas.
    • ten hňup ani nic jiného neumí,nevím,proč ještě není někde na smetišti.
  • Sudruh T 34! Tu špatně jest! S tím Rudým šrotem musíš zajet na smetiště.

    V Rusku ničego nemaju. Vložky z listí dělaju. Maso z much a komárů.
    Komunistická bída v Rusku pod vedením nadsudruha Putina zvítězila.
  • Je soudržce Pussynce se zasekla klávesnice, jestlipak má ta hloupá koza náhradní *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Náš nadsudruh Putin je tak maličký že ho atentátníci z CIA v trávě nenajdou.
  • pusinko, to je nějaké delirium?
    • neoslovujte plagiátorku a placenou diskutující mým nickem, prosím
    • Tu v Rusku Glad. Daj psa ať večerja jest. Tu ničego nět.
      Je tu běda. Sudruh Putin ten komunismus fakt zbudoval.
      • ty hňupe tečkovanej,tady se píše o takovém hovadu jako seš ty,o tvém chlebodárci hnusném kalouskovi
        • Sudruh Tony já Holka! Kalusek na našeho nadsudruha Putina nemá!
          Putin přivedl zem k totálnímu hospodářskému krachu. To si Kalusi nedokázal heč!
  • Soudruh Putin je tak maličký že může přeplavat polévku v talíři.
    • Soudruh Putin je tak maličký že může zkrotit a osedlat blechu.
  • Soudruh Putin je tak maličký, že vidí do očí akorát Medveděvovi !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit