Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... nepodsouvej mi, koho miluji, ptáku, naprosto jsi se ztrapnil, jsi naprosto klasický blb :)))
  • Když antiblbe miluješ Kalouska, tak spolu utvořte pár a já si počkám, až budete mít mladé. Mám několik prázdných klecí tak by se mě to hodilo. Ještě bych potřeboval vědět, čím se takové mládě živí, Kalouskovy stačí alkohol, ale nevím co pro antiblby.
  • ... o tvém nicotném IQ není důvod diskutovat, blbe :)))
  • ... od toho má tebe, blbe :)))
  • ... ale zabýváš, jak je vidět, zoufalá trosko :)))
  • ... Kalda je super, když točí trouby jako tebe, blbe :)))
    ... o vypaseném příživníkovi Filipovi škoda slov
  • Princip toho, co se stalo je přece jinde: Kalousek si myslí, že může vše. Přes upozornění na maximální délku technické poznámky předsedajícím schůze parlamentu si vykládal furt pryč, jako kdyby pro něj nic neplatilo. Tak předsedající udělal přesně jen to, co mu ukládá jednací řád sněmovny. Aby se mohli vyjadřovat ti, co se řádně přihlásili, vypnul Kalouska. Tak se to má a je jedno, kdo předsedá.
  • On je "antiblb" i v televizi?? Kristovanoho... *1* *1* *1*
  • Já na rozdíl od tebe píši pod svým mailem a nejsem posraný jako ty že musíš používat přezdívku.Ty mi nestojíš ani za slinu, tebou už se nebudu zabývat,to nechám jiným.A dávej si dál pozitivní hlasy,to ostatně vypovídá o celé tvé personě debilku.
  • Redaktorské panstvo zase nějak opomnělo tu maličkost, že ho Filip vypnul proto, že uplynula doba povolená pro příspěvky,
  • ... Filip se hodí tak na vypínání ventilace ve vepříně :)))
  • ... na rozdíl od tebe, že, blbe :)))
  • Ten Kalous potřeboval vypnout už dávno. Toho v.la poslouchat je radost!!!
  • No to je právě ta chyba, kterou euroamerická civilizace udělala, že s Araby, Indy a Afričany nenaložila stejným způsobem jako s Indiány. S těmi žádné problémy nejsou a nikde na světě nepožadují nošení čelenek ve školách... *1* *1* *1*
  • ... to "jiné" je navíc, nejsem blb doktor11, abych to nepoznal :)))
  • ... ty jsi nezařaditelný, blbe :)))
  • vy všichni občané a pár ovčanů jste jen dejme tomu 10 procent lidí v této zemi. Vy držky se nezbavíte toho, abyste mluvili za všechny, žádný dav sympatizující s vámi neexistuje, mluvte za sebe, jednotlivce.
  • ... to z tebe inteligence čiší nejméně na 2 milimetry, blbe :)))
  • Ty Pussy si vydržuje Putin, aby ovce mohl štvát proti Evropě, jak je to tam všechno špatné. Ruská propaganda jak za Goebbelse.
  • Kalousek i s Filipem ještě nesedí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit