Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten hňup už měl být vypnutý dávno
  • Co se dalo jiného čekat od soudruha Filipa, potlačení svobody projevu.Fuj
  • Skvělá devata. Návod , jak rozmáznout o tom, že někdo přerušil ve sněmovně jiného, protože porušil pravidla sněmovny není třeba vůbec komentovat.
  • Rusofilní bolševik Filip zavřel hubu kryptorusofilnímu bolševikovi Kalouskovi, příště to bude naopak, zase se budou řešit tyhle dvě h...a místo , aby se starali o blaho země.
  • Neznáte někdo toho antiblba?u něj je tady každý blb,troska,atd.Co to je proboha za blbečka,je mi jasné že to kverulant který rád opruzuje a má to jako koníčka.Ten chlap jestli je to chlap musí velmi trpět.Když to sleduji,sedí celý den u počítače a hloupě píše,on je zřejmě nějak postižený.Vím přesně jaká bude jeho reakce na můj komentář ohledně jeho osoby,navíc si sám dává hlasy atd.Měl by se nad sebou zamyslet.Mně ty jeho holé věty docela vždy pobaví i když jsou infantilní a dokazují tím že jen asi základní vzdělání.Pohybuje se na všech forech,nedivím se že je sám.Je mi ho líto jako každého mentálně postiženého.
    • ... přání otcem myšlenky blba, který se nenaučí ani správně psát, o myšlence pomlče :)))
  • ... "Chyběly už jen pěstný souboj." vypadá, jako by článek napsal akademik doktor11 :)))
  • Je potřeba se zamyslet koho volíme ať zleva či zprava. Je to nedůstojné, aby poslanci byli odměňování takovými penězi za taková divadelní představení.
    • divím se že takové debilni lidi typu Kalouska někdo volí.
      • divím se že takové lidi typu Kalouska a Filipa někdo volí za ty divadelní kousky pro média. Dal bych jim 10000kč a mazej.
  • Nevím který VUML s. Marek Benda absolvoval (cituji "Do debaty se vložil sněmovní odkojenec Marek Benda, který nemohl uvěřit vlastním uším. "Čím začala, prosím, druhá světová válka? Paktem dvou šílenců, Molotova a Ribbentropa, respektive Stalina a Hitlera, kteří ani jeden z nich nemají se západem a křesťanskou civilizací nic společného," -odkaz pro uvedení výroků s. Bendy na pravou míru: " http://cs.wikipedia.org/wiki/Pakt_Ribbentrop-Molotov", ale jaksi se k němu zřejmě nedonesl ten pravý úvod do 2. sv. války: komplot Západu s Hitlerem, nazvaný Mnichovská dohoda což byl úvod do začátku 2.sv. války. Zástupci čtyř zemí – Neville Chamberlain (Velká Británie), Édouard Daladier (Francie), Adolf Hitler (Německo) a Benito Mussolini (Itálie) – se dohodli, že Československo musí do 10. října 1938 postoupit pohraniční území Československa Německu ( http://cs.wikipedia.org/wiki/Mnichovsk%C3%A1_dohoda)
  • Když antiblbe miluješ Kalouska, tak spolu utvořte pár a já si počkám, až budete mít mladé. Mám několik prázdných klecí tak by se mě to hodilo. Ještě bych potřeboval vědět, čím se takové mládě živí, Kalouskovy stačí alkohol, ale nevím co pro antiblby.
    • Jestli se plodně kříží, tak to by vzniklo něco naprosto obludného, co patří spíš do jámy s vápnem než do klece. Ale můžeme se utěšovat alespoň tím, že tito kříženci by nejspíš byli neplodní (viz mula a mezek) *1* *1* *1* *1*
      • ... tak toto je na úrovni tapíra, když se namaže, blbe, blahopřeji :)))
        • ty radši hledej, co to jen může být ta Bílá Labuť, burane... *1*
          • ... od tebe buran sedí balíku, dnes je zde slabá opozice a tys tomu dal zlatou korunu, tupče
    • ... nepodsouvej mi, koho miluji, ptáku, naprosto jsi se ztrapnil, jsi naprosto klasický blb :)))
      • Tak jsem si přečetl celou debatu, o tom, že Filip vypnul Kalouskovi mikrofon a nakonec z toho vyplynulo, že největší blb je ten, co si říká antiblb.
  • Princip toho, co se stalo je přece jinde: Kalousek si myslí, že může vše. Přes upozornění na maximální délku technické poznámky předsedajícím schůze parlamentu si vykládal furt pryč, jako kdyby pro něj nic neplatilo. Tak předsedající udělal přesně jen to, co mu ukládá jednací řád sněmovny. Aby se mohli vyjadřovat ti, co se řádně přihlásili, vypnul Kalouska. Tak se to má a je jedno, kdo předsedá.
    • ... Kalda je super, když točí trouby jako tebe, blbe :)))
      ... o vypaseném příživníkovi Filipovi škoda slov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit