Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velice dobře si občané vybrali, pan Babiš je ta nejlepší volba!
    • my jsme vybrali *10*
      • Tak tak, pan Putin je taky dobrej
  • A je to tady:

    Leze ven, proč se Babiš na financích držel zuby nehty: berňák za něj likvidoval firmy

    https://nazory.aktualne.cz/komentare/leze-ven-proc-se-babis-na-financich-drzel-zuby-nehty/r~127aa5ea9eb011e79090002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-0&redirected=1512134394

    A řešení?
    1. v civilizované zemi: Bureš by skončil v kriminále a poškozené firmy by byly odškodněné z majetku Agrofert.

    2. V České Reservaci: gauner Bureš se stane premiérem a bude "řídit stát jako svůj podnik". Voličské stádo si to takto vybralo.
    • a ty s tím nic neuděláš. Krásné, co? Si jako myslíš že když tady zmastíš kraviny dohromady, tak to bude věrohodné? Komu jako ty obyčejný páchnoucí drban říkáš stádo?Toto vypustí z huby nějaká zamindrákovaná socka od popelnice. Chátra má nárok držet hubu!
      • Já s tím nic neudělám, protože v naši zemi stále převládá tupé stádo, kterému stačí dát koblihu a stádo ho jde s veselým bučením volit. Ale každý bude jednou stát před Nejvyšší Spravedlností, ať si o tom myslí cokoli. *3*
        • Ne neuděláš s tím nic proto že sedíš u PC
    • ... na to tvoje krákorání pitomečku z redakce, určitě dáme :)))
  • Keknulk kleknul sem na mravenca vogo a čtipnul mně mama votekla koleno vogo
    • joa pžedalsem mu zajičtovaci přiíkazy vogo
      • ... hiz do pičii ty kokotisko :)))
  • Kdo pochopil "Karuselové obchodování",tak ví,že totéž by měly pochopit i soudy.Kdo vlastně soudům vypracovává verdikty ?Zřejmě také lidé a ti mohou být záměrně chybné.Jsou velmi dobře známé podrazy v minulosti,zejména u obchodování s topnými oleji,či s naftou.Je také známo,že tehdy bylo v naší republice firem,zabývajících se podnikáním v těchto komoditách jako hub po dešti.A stát byl šizen všude tam,kde vznikala podivná spojení podnikatelů,kteří jezdili s kamióny po republice a tvořili karuselové podvody."Mýliti jest lidské".
  • Souhlasím s vámi v plném rozsahu,jen by jsem rad dodal,že případů střetu zájmů,když pominu zlodějiny,korupci atd v přímém přenosu,že by jsem apeloval aby se vše vyšetřilo a byly na to důkazy že je v tom Babiš nějak zainteresován.Po tom honu na něj už je situace velmi nepřehledná co se týká co kdo,kdy,komu atd.Jen se obávám že momentálně se nic objektivně vyšetřit nedá pokud bude policie pořád pod vlivem ČSSD.Obávám se,že naše politická scéna je jedna velká žumpa.Jsem člověk který vždy vyžaduje důkaz dříve než se někomu podaří zničit lidský život.
    • V civilizované zemi by někdo takový jako Babiš neseděl v parlamentu a ve vládě, ale v kriminále. A někdo takový jako jeman by se nepotácel po hradě českých králů a na zámku v Lánech, ale byl by přikurtován na lůžku v psychiatrické léčebně. Holt české stádo si je zvolilo, k obrazu svému. *12* *16*
      • já jsem pořád vožralej takže vím prd ale vyblít se tady můžu,děkuji za pochopení.
        • ... to by musel mít jméno zrzavý Veškrna, pitomečku z redakce :)))
  • Nechápu ty mínusy na tento příspěvek. Z rozhodnutí ministerstva financí se začaly zajišťovací příkazy používat ve velkém a v tomto případě je podezření že do toho zasahoval přímo Babiš a že měl ještě jiné zájmy (říkejme tomuu střet zájmů).

    Takže když tady všichni volají po odpovědnosti politiků tak se to hodí jen do té chvíle, kdy to nedopadne na miláčka Babiše, totální pokrytectví.
  • to zas nebude tak naprudku. FAU byli vyhlášení kříváci s obchodováním s PHM. To se něco jakože nakoupilo a něco bylo imaginárního. A tak to jelo po dlouhé roky.Jenže pak si FAU vzala velké sousto. Každému by se líbilo dostávat od státu penízky za imaginární PHM.Nestačili drobečky loupežníci chtěli mlaskat.A tady rozsudek se netýká vlastních lumpáren firmy. Tady šlo jen o zajišťováček.
    • Marku Prchale to jsi ty?
      • Sajmone jsi to ty?
        • doufám, že zase nezačneš gájínkovat ? *15* *15* *15* *15*
  • Tak doufám, že škodu firmě bude platiti Babiš, který to finanční zprávě přikázal ze svého.
    • Ukaž mi prosím tě ten příkaz.Možná že existuje ale já ho zatím neviděl a ústní příkaz nemá relevanci,nikdo neskočí z okna když mu to jiný přikáže.
    • ne z tveho romále

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit