Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1000 syřanů bych nastěhoval na hrad aby mohli Zemanovi referovat kolik jeho kamoši zrovna dnes zamordovali Syřanů.

    Assad, Putin a jejich přikyvovači Zeman, Klaus také Islámský stát vyhnali z domova tisíce syřanů. Ti ze zoufalství hledají útočiště v evropě. Ti by měli být hnání k zodpovědnosti. Na Asaada jsou již dva mezinárodní zatykače. I ten zbytek se dočká.
  • Stalingrad
    Vousy mám,barák vypadá obstojně,kapesné dostanu a vše ostatní vč.zdrav.péče,topení v zimě také.Hlavou bouchnout o zem se s ručníkem snad také naučím...jedu do Finska *1* *1*
  • nabízím ubytování přistěhovalecké rodině Simíra Gerchána. Simíra znám, je slušny, tak je snad srovná aby mi v bytě nedělali vylomeniny. no a konexe u dálniční policie se taky můžou hodit.
  • Taky jsem tu petici podepsal.
  • hrdinové Novoruska vydržte
  • většina imigrantů prý chce do Německa. Ale podle kvót mají jít různé počty do různých zemí. To by mne zajímalo, jak chtějí ty lidi přesvědčovat že mají jít jinam než chtějí....to bude zajímavé.....ještě by byla možnost všechny imigranty přesunout do Německa a odpovídající počet Němců přestěhovat do jiných zemí......
  • Teď by měl ale někdo důsledně pohlídat, aby se do toho jeho domu opravdu imigranti nastěhovali. Aby to nebyly jen kecy, které jsme zaslechli i tady od jedné kravky, která to pak rychle odvolala, aby jí někdo nechytnul za pysky.
  • ať žije Putin, sláva Novorusku
    • přéééésně, vivat imigranti, naši spasitelé
  • Hoši z prognosťáku, placení Kremlem, dělají jenom to, co jim nácek Putin nařídí. Není se tedy čemu divit.
  • bez ohledu na otázku migrantů na mne dotyčná "petice" dělá tento dojem :-))) https://www.youtube.com/watch?v=m9LHaaRGeps

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit