Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hmmm - skryté překážky - také dobrá výmluva...


  Co takhle - místo 60-ti až 120-ti pracovníků na opravě pracovalo jen několik dělníků ´= max. jsem jich viděla 9  a ti se většinou jen opírali o lopaty - pokaždě, když jsem dálnicí projížděla...

  • Přesně!

   Ti, co byli v kabinách bagrů a přepravníků betonu vidět určitě nebyli, stejně jako ti ve výkopu místy hlubokém až 6 m, stejně jako obsluha míchacího centra (betonárny), obsluha nakladačů na skládkách kameniva a obsluha obalovny kameniva.

   V jednom je váš postřeh správný: lopaty se na moderních stavbách komunikací používají opravdu hlavně jako stabilizační prvek obsluhy. V mezičase se používají k čištění povrchu komunikace od navezeného bláta.

 • Zavolejte Hliníka, má to kousek.

  Zdalipak tahle "nová" dálnice vydrží aspoň čtvrtinu času tý "komunistický"?

  • Vzhledem k použité technologii stavby je to pravděpodobné. Způsob realisace dilatačních spár vylučuje na úsecích s betonovým krytem vznik "schodového" efektu, jak si může každý vyzkoušet na již provozovaných dokončených úsecích.

 • ANO děkujeme, super dálnice, v Bangladéši mají v této kvalitě polní cesty.

  ANO už je nám líp.

  • Hezká, ale to jste rozhodně nemohl vymyslet sám. Že vy jste to někde četl?

 • Vědělo se to již dříve. Nyní to je už extrém. Bude se to přehazovat jeden na druhého. Nikdo zodpovědný, nikdo nic...Vyšetřovat se bude dlouho, vlekle a nic podstatného to nepřinese. Jen další a další výdaje pro mnohé velká do kapes. Ruka ruku myje. Ruka pod rukou bere...Která ruka je přes ty klepeta praští? To je oč tu běží...

 • LAJDÁCKÁ PRÁCE -  přímo SABOTÁŽ...

  Kriminály by nestačily na tu verbež, která tu dálnici tak zpackala... 

  Od šéfů - až po posledního přidavače na stavbě!

  • Máte svůj fundovaný názor něčím podložený, nebo jen žvaníte?

   Podle informací z veřejnoprávních sdělovacích prostředků lze dojít k závěru, že chybu učinilo ŘSD. Proč si to myslím?

   Dvouměsíční skluz proti sjednanému harmonogramu byl zjištěn již v létě 2018. Investor nepřijal žádná opatření k bezpečnému přerušení prací na kanalisaci a dalších konstrukcích mimo vozovku po dobu zimní přestávky. Divadlo s počítáním dělníků na staveništi v době, kdy stavební práce nemohly být kvůli počasí prováděny, můj názor upevnilo.

   Nemá-li odstoupení od zakázky v předvedeném režimu neprůstřelnou oporu ve smlouvě, budou mít právníci žně a navržený schodek státního rozpočtu se jistě podaří splnit.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit