Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedivím se, že vyhodil prodlouženou ruku MIrka Kraďouska. A nedivím se, že Kraďouskovi se nelíbí, že ztrácí přehled a možnost zametat svý černoty.
  • Jo.... po zásluze bývá člověk spravedlivě odměněn...nebo za dobrotu na žebrotu..
    • tady asi málo někdo čte ty články, jen se někteří jdou sem pohádat, nebo píšou kraviny...když nevyhodil on jí byl vyhozen sám posléze..ne?
    • Jo, Kallousek je dobrota sama. Například pro medvědy by se docela hodil....pochutnali by si a občané by se zaradovali...
  • Normální postup,proč vyhodil,vyměnil je správně,každý by si dosadil osoby kterým důvěřuje a šimrají ho na pytlíku *2*
    • :-)) jo, ses vtipny kluk...
  • Uz to zase zacina - ja na brachu, bracha na me. Jeste si s ni zacne techtle mechtle a bude vymalovano...
    • Zatím pouze techtle. K mechtlím se dosud nedostali....
      • Asi podle Nečasovy kauzy s Janičkou jim došlo, že mechtle nestojí za rozsekání na cimpr...
    • To by byla sranda,aby se stalo.Snad nechce kazda spolupracovnice byt hned
      matrace.
      • jak vidime,nejen v posledni dobe,nekteri lide udelaji pro karieru a korytka opravdu vse.Ostatne nic noveho.I napr. Meciar mel poradkyni na vsechno :-)
  • Žvanilové u piva, tj. u PC a možná také u piva, vždyť si Zemana zvolili. A to se ještě budete divit co vám ten ješitný ožrala způsobí.
  • kdo vyhodí Fischera?Celá vláda je pro kočku
    • A ty jsi pro co ??? 71 letý penzista, na jehož názory nikdo nemusí brát ohledy. Ostatně ani Charta 77 se k ničemu nevyjadřuje , tak co ??? Takže jsi politická nula, můžeš si přivydělávat jako právník, v tom ti nikdo nebrání, ale rozhodně nejsi osobou, oprávněnou oficielně hodnotit vládu, která začíná teprve pracovat. Myslet si o ní můžeš, co chceš, ale jestli chceš jít proti 9 milionům občanů, je to tvoje věc, ale pak se nediv. Já mám jiné názory, ale ovlivnit politické dění mohu jedině až při volbách svým jedním hlaasem , v čemž jsme si rovni. Prostě oba jsme nuly... až do voleb, kdy i ten jeden náš hlas může a nemusí být rozhodující...Jsi jenomzapšklý, že svět tě nechce poslouchat a nikdy nebude, já si to alespoň uvědomuji a nepokouším se o to...
      • V mnohém máš pravdu. Nevím však o jakých devíti milionech píšeš. Zemana, který toto vše způsobil volilo asi 2,5 milionu ovcí, což je pouhá čtvrtina všech občanů.
        • Podle průzkumu má Rusnok důvěru 90 procent občanů. To je z 10 milionů 9 milionů. Jistě nyní uvedeš, že tam počítám i děti s kojenci, ale já to neumím odečíst, takový jsem to blb. No, už asi moc nezmoudřím, tak je to jedno, Být blbej je lepší, než být třeba plešatej, jelikož to není na první pohled vidět...
          • to jsem teda jeden z toho miliónu... *11*
        • Co teď naříkáš, měli jste jít k volbám.
  • Když už tu odpůrci pana Kalouska volají po tom ať uhradí státní dluh tak bude také
    třeba poslat složenky dvojce Fischer - Pecina. Díky jejich rozhodnutí se v život
    uvedla zlodějny století. Fotovoltajka.
    Tak Zemanovci tleskejte rozhodnutí svého vůdce který jim za ten tunel do veřejných
    peněz dal odměnu v podobě vládních křesel!
  • Je jen otázkou času, kdy si přijde policie i pro tohoto Z M R D A. Už aby to bylo! *16*
    • když ,je důvod ,ANO
  • Celá tato vláda je na dvě věci.........Jestli to povede k volbám tak ještě.Ale tady nepomůžou ani volby.Dal jsem jen pár odkazů a co k tomu dodat?Jak říkala moje babička:Od deseti k pěti!!!!!!!!!!
    http://www.verejnydluh.cz/
    http://www.novinky.cz/finance/295041-za-poslednich-23-let-zdrazila-voda-stonasobne.html
    http://www.novinky.cz/ekonomika/306557-petine-zamestnancu-v-cesku-hrozi-chudoba.html
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=772754
  • Kdo pošle k úhradě Kalouskovi složenku na zaplacení narostlého veřejného dluhu za jeho vlády státním rozpočtem? *11*
    • A´t ji pošle ten,který neposlal složenku panu Sobotkovi za roky 2002-2006,kdy prošustroval 600miliard z ekonomického růstu a zároveň způsobil další zadlužení ve výši 400miliard. Až bude mát tu odvahu a dosáhbńe toho,že pan SDobotka se svou stranou uhradí republice způsobený dluh ve víši 1 biliónu Kč. Dále pak vládě v demisi,která v roce 2006 po volbách neoprávněně a protizákonně zvedla výdaje na podpory a lidem,kteří v roce 2009 při projednávání rozpočtu na rok 2010 zvedli deficit i pro další léta(populistickým podporám těm,kteří nechtějí pracovat)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit