Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No. pravda v tomto sporu tedy zcela jistě nezvítězila. Zřejmě jsme si rovni, ale někteří jsou si rovnější. Můžou lhát, a to opakovaně, , nedodržovat dané slovo, a pak jim ještě bude národ tleskat.
    • četl jsem rozhovor s Neckářem ..a je jasné že na vině je Helenka ..podrážková !!
  • odpověď "sanhedrinovi" - F. s tím má společného asi tolik, co ty s Hitlerem a Himmlerem, jestli to dokážeš rozluštit
  • Ještě že nesplnění slibu není trestné, to by asi celý národ včetně našich vládnoucích představitelů seděl ve vězení, nebo se minimálně ocitnul před soudem. Doufám, že naše soudy teď budou mít čas na řešení závažnějších deliktů, než se neustále zabývat žalobami pana M a paní V.
  • Výsledek přeji oběma, paní Kubišové si více než vážím, má na rozdíl od Vondráčkové srdce!! I kdyby Vondráčková vyhrála, tak by z toho nemohla mít radost, i když v jejím případě asi ano, zkrátka je to o tom, jaký vlastně člověk je.
  • A co s tímto případem má společného Fischer, že se tak raduje z Londýna?
    Je to asi takový malý židovský altruista.
  • Marto, držela jsem Vám palce.
    Jestli to Vondráčková požene až k vrchnímu soudu, celý národ jí odsoudí a asi těžko bude mít vyprodané koncerty.
  • Marti blahopřeji,ale věřila jsem,že trocha spravedlnosti pro slušné lidi v této zemi ještě je.
  • Říká se: Sláva vítězům a čest poraženým, to ale není tento případ. Chce se mi z Vás paní Vondráčková zvracet...
  • není nesvéprávná, soudí se ona a tak si nese svou kůži na trh. Beztak je hloupá, člověk s kapkou cti v těle nemůže být na její straně. myt
  • paní Vondráčková z této akce bude mít poškozenou pověst, a myslím, že ne zcela zaslouženě. Že je pan Michal profesionální sudič, toho už si jistě všimla i jeho choť, a proto jí nezbývá než držet krok a ústa. Po event. rozvodu by se jí mohlo stát, že by byla vděčna za to, že jí zůstala garsonka a osobní věci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit