Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Některý lidi mají zájem aby tenhle popleta do všeho viděl a aby se tahle zemička mohla ovládat. Problém je ten že pan Fischer na to nemá, neměl a nebude mít. Je to pouze oddaný úředník. Jsou sice ještě stovky důvodů proč by tento pán neměl na té židli sedět ale důležité je to že sám to nezvládne.
  • A jaké "význačné makroekonomické znalosti" měl Kalousek? Vůbec jaké odborné znalosti měli ostatní? Vždyť měnili židli za židli jedno, v kterém resortu. Bylo to stejné jako za komunistů.
  • Rusnok si s Fišerem zadřel pěknou třísku do zadku, která jej bude pořádně tlačit. Fišerovo zázračné splacení dluhu za volby je nádhernou ukázkou, jak se u nás vytváří to kmotrovské prostředí, kdy platí " já tobě, ty mně ". Pokud to Rusnokovi nevadí, tak dělá chybu. A může na to i doplatit negatívní medializace jeho vlády.
    • Podle mě si za to fišer může sám, že se tak dral do funkce. Žurnalisti ho zašlapou, každá striptérka má už teď lepší pověst než on. Když mu to za to těch pár ušmudlaných melounů stojí...
  • Už ho nemusí nic zachraňovat. Prachy má, tak co.
    • On nekdy penize nemel??
  • Tady je potřeba dostat všechny gaunery za mříže,jinak nebude klid.
  • Tohle "vyhrožování" Fisherovi ze strany médií mu nemůže nijak vadit. Udělá si svoje, což chtěl i Kalousek, ale byl odstaven a pokud se nevrátí na mimistra finací, tak skončil nadobro. Majetek bude mít dostatečný a celá politika mu pak může být ukradena. A stejně tak i Fišer. Média se zalknou nadávkami, ale on si udělá svoje a pak mu také může být politika ukradená. Vy si myslíte, že dneska nějaký politik má zájem sloužit lidu ??? Tak se můžete jít zařadit v Xaverově rovnou... Jediní, kteří mají ještě zájem sloužit lidem, jsou komunisté, ale i ti se v případě vytrvalých nadávek mohou na to vybodnout a jít si jen za svým...Lidé do ulic nechtějí, tak ať klidně plní prostory pod mosty...když je to jejich přání, nebraňme jim...
    • Než začnu psát tak opět zrušit reakci na vaší odpověď.Cenzura je na Tiscali taková,že ani v totalitní demokracii nebyla jako je teď v demokratické totalitě.
    • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses soudruhem!
      • Takže můj test mi vyšel. Napsal jsem tenhle příspěvek, abych zjistil, kolik je vás tu na diskuzi pitomců. Pozná se to podle toho, kolik na něj dostanu minusů. Dostal jsem ve všech případech 3 minusy, takže tu píší 3 debilní pitomci: Pišta, NOT a fleck. No, moc vás není, opravdu, máte se co ohánět ve změnách nicků a psaní příspěvků. Ale, bratři, držte se, je vás málo,,,,
        • Jedno se ale nedá fleckovi a jeho dalším nickám upřít! Oni totiž, paradoxně proti svému přesvědčení, přiklánějí nerozhodnuté voliče na stranu komunistů. Jako totální blbci, si to však neuvědomují!
        • V tvém případě není třeba testů, aby bylo devadesáti procentům občanů ČR jasno, že seš dementní rudoprdélník.
          • Hahahaha, pobavils mne..."flecku" od h o v n a !!! Ničím víc stejně nejsi...
          • flecku, moc se nerozjížděj! Až se vrátíš do léčebny, dostaneš studenou sprchu!
            • Jako snaha o fór se to hodnotit dá, ale být tvůj učitel humoru, dostaneš 4-.
  • Fischer se do toho pěkně zamotal a odhalil svůj komunizmus i karierizmus !
    • Zrušit reakci úprava cenzore.
    • Ale vůbec ne. Postačí mu si nyní zajistit budoucnost a pak se na politiku vybodnout a žít klidný a spokojený život bohatého mecenáše...A mediální kampaň mu v tom nezabrání. Pravice udělala chybu, když jako první to ministerstvo financí nevzal ten náměstek Kalouska...určitě jej už Kalousek seřval, jako sirotu, a jestli se Kalouskovi podaří vrátit byť jen na čas, tak poletí jako ptáček jarabáček, za to, že tam pustil Fišera...
  • Fischer musí skončit -nemůže pořád škodit
  • Soudruh Fischer nemá žádný morální kredit, ale zato má krásný dlouhý raťafák (nos), kdy potom jsou už choboty
    • No jo, nos. Říká se : "Podle nosa poznáš kosa", např. francouzský herec Pierre Richard také připomínal Cyrana...
    • Prohlédni si nosy většiny židů *1*
      • Pošli fotku.
  • Skončí v krimimálu, jak mnoho dalších komunistů!
    • Momentálně není znám žádný komunista, který by seděl v kriminále. Ani média se o uvězněných komunistech nezmiňují, posledním komunistickým vězněm byl Miroslav Štěpán a od té doby nikdo. Zato pravičáků tam sedí !!! Dneska Nagyová+6, čeká se na Nečase a kdoví, Rath sedí bez soudu už rok a půl a nikdo to nesoudí. Asi tomu brání členové bývalé Nečasovy vlády a jejich kmotři, pro které a s nimiž kradli jako straky. Vyšly by najevo jejich čachry, tak máme svého "Edmonda Dantese"...A média jsou důkazem aktuální bezúhonnosti komunistů, být tam někdo, tak bude na paškále dennodenně...Pravicoví pitomci, kterých je tu jen pár, možná 3, píší pod asi 100 různými nicky jeden příspěvek za druhým o zločinných komunistech tak, že pravičácké zloděje sami podporují a přitom jim zároveň nadávají do prolhaných komunistů, přičemž ani jeden z nich komunistou není.. Prostě: kokodák, kokodák, že Pišto, NOTe a další...jmenujte člena KSČM, který je momentálně v base a pak se můžeme bavit. Tohle jsou jen kecy blbců...
    • Kolik komunistů skončilo v kriminálu ? Víte o někom ?
      • Píšu v budoucím čase.
        • Ty jsi jeden ze seriálu "Návštěvníci " ??? Neříkej !!! To ti poradil asi "CML " !!!
    • upravil bych znění na :Skončí v krimimálu, jako další komunisté,kteří realisují organisovanou sabotáž proti tomuto státu!
    • Tenhle žido-bolševickej trouba, ani neví do čeho vlezl, ne tak aby si to dokázal spočítat, co si tímto svým tahem nadělal.... a ministr financí,tak to už vůbec ne, vždyť tomu ani nerozumí... *1* Pouhá blboučká loutka zákulisních hráčů... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit