Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě za mě, ať klidně pochcípaj! Jsou to stejně voliči komunistů, škoda jich nebude. Důchodci pravicově založení se mají dobře, protože si i díky sdílení názoru rozumí se svými dětmi, které rádi pomohou. Ale rozumné děti nepomouhou rodičům, kteří podporují někoho, kdo těmhle dětem pak zničí život! Fuj komunismus... Musíme vás všechny zlikvidovat, vy jedna prasata.. tady chudáku Žigovi, či jak se jmenuje umíte nadávat do zkurvysynů atd. to je jediné co vám jde dobře, jinak jste vše podělali. Zničili jste stovky milionů životů po celé Evropě a Asii jen kvůli vaší šílené ideologii, zničili jste veškerý vývoj a průmysl za těch 40 u nás, pořád jste se dožadovali práce, ale stejně jste v ní prd dělali... chátro špinavá. Máte ruce od krve, jak naše vláda, tak Marx s Engelsem, tak Lenin, Stalin, Hitler a vy všichni co to podporujete. Měli by jste se stydět vůbec vyjít ven mezi slušné lidi. Místo aby jste se zamysleli co vše už jste způsobili, tak tady ještě budete nadávat... prasata... nejhorší je že se pořád množíte a vychováváte další generaci k budování rudých zítřků... chudáci děti, ani neví, jak jim kurv*te život. *9* *13*
  • Grebeníčku ty tu moc nejásej. Tvé IQ houpacího koně také nemá s rozumným člověkem mnoho společného. *1* *1* *1* *1*
  • Takto tě popsali, když se jim po hodině podařilo chytnout v porodnici při matčinym potratu: je to kelka - část ocasu tvořená 17 - 19 obratli, svaly a kůží, výškrabek.
  • Tady vidíš, co jsi zač: kelka - část ocasu tvořená 17 - 19 obratli, svaly a kůží, jak ti říkali děti na pískovišti? mami, zas je tu ten mamrd.
  • Takto tě popsali, když ses narodil: Prase domácí je nepřežvýkavý sudokopytník z čeledi prasatovitých. Vzhledem se podobá svému divokému předkovi - praseti divokému, zpravidla má však proporčně delší tělo, kratší končetiny a menší hlavu. Jako u všech prasat vybíhá hlava v nápadný rypák, oči jsou malé, mírně šikmé.
  • Kuk na rudořitnika...
  • Si představte, že někteří komunisti žijí v omylu, že patří mezi homo sapiens... No, co se dá dělat, pitomcům není radno odporovat.
  • Chudáčku rudořitnickej...
  • Ty nebýt tupej bolševik, tak je mi tě líto...
  • Seš bonzák stylu - když ne já, tak nikdo, soudruhu!
  • Gorile Kijivu a jejímu novorozenému mláděti z pražské zoologické zahrady se daří dobře. Vidíš, další dobrá zpráva o tvé matce.
  • Komoušům slovní zásoba neumožňuje slušně komunikovat.
  • Velevážní spoluobčané když tady čtu ty vaše duševní příspěvky plné zloby sprostoty a vzájemných urážek tak si řikám,že vy si ani lepší vládu nezasloužíte,nebot ti co nám vládnou jsou vaším obrazem,bohužel!!!!!!! ZAMYSLETE SE SAMI NAD SEBOU:
  • Ty potrate, tady je tvoje definice: plod neprojevuje ani jednu ze známek života a jeho porodní hmotnost je nižší než 1000 g a pokud ji nelze zjistit, jestliže je těhotenství kratší než 28 týdnů, nastává potrat, tak jsi přišel na svět, na smetišti mezi potkány, ty untrdebile s matkou, co to měla s prasetem a skocourem.
  • Je to patolízal prvního stupně, oddaný ODSák a superantizkurvysyn.
  • Ty nadprase, jistě rádi s matkou vzpomínáte, jak jí to uděla kanec někde na statku, kde dělala děvečku a tak se s kancema vykurvovala.
  • Cenzore já,kdyxž napíšu ovadoh z h napřed tak je to zakázané slovo,ale tady je žumpa 100x větší a to nevadí?Já jsem se také navíc nedočetl o platech.To již tiscali slaví sSilvestra?
  • Zas máš slovní průjem? zkus pro jednou napsat něco rozumného. Překvap mě. *1* *1* *1* *1*
  • Z tebe má strach i filip s grébou, že, velikáne. Seš prostě největší...
  • Jo, ty seš ten vzorovej komouš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit