Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak žijí z důchodu, jak jste z nich udělali žebráky, jak jste jim znehodnotili inflací výši důchodů, jak jste je o to okradli. Hanba vás musí fackovat. Jak si vy politici bužírujete na úkor lidí, jak rozkrádáte tuto zemi. Je nám z vás na blití.
    • Ty budeš nějaká ta atrakce jako siamské dvojče nebo tak něco,když mluvíš v množném čísle. Mluv jen za sebe,mě je třeba na blití z toho tupounství co tě provází životem *3*
      • Na atrakci tvého kalibru nemá nikdo. Konečně se projevil pořádný imbecil. *1* *1*
        • Z monitoru sundej zrcadlo,jinak se pocitu,že civíš na imbecila nikdy prostě nezbavíš *1*
  • Poslechni si staré lidi
    Jak žijí z důchodu, jak jste z nich udělali žebráky, jak jste jim znehodnotili inflací výši důchodů, jak jste je o to okradli. Hanba vás musí fackovat. Jak si vy politici bužírujete na úkor lidí, jak rozkrádáte tuto zemi. Je nám z vás na blití.
    • Pro mě za mě, ať klidně pochcípaj! Jsou to stejně voliči komunistů, škoda jich nebude. Důchodci pravicově založení se mají dobře, protože si i díky sdílení názoru rozumí se svými dětmi, které rádi pomohou. Ale rozumné děti nepomouhou rodičům, kteří podporují někoho, kdo těmhle dětem pak zničí život! Fuj komunismus... Musíme vás všechny zlikvidovat, vy jedna prasata.. tady chudáku Žigovi, či jak se jmenuje umíte nadávat do zkurvysynů atd. to je jediné co vám jde dobře, jinak jste vše podělali. Zničili jste stovky milionů životů po celé Evropě a Asii jen kvůli vaší šílené ideologii, zničili jste veškerý vývoj a průmysl za těch 40 u nás, pořád jste se dožadovali práce, ale stejně jste v ní prd dělali... chátro špinavá. Máte ruce od krve, jak naše vláda, tak Marx s Engelsem, tak Lenin, Stalin, Hitler a vy všichni co to podporujete. Měli by jste se stydět vůbec vyjít ven mezi slušné lidi. Místo aby jste se zamysleli co vše už jste způsobili, tak tady ještě budete nadávat... prasata... nejhorší je že se pořád množíte a vychováváte další generaci k budování rudých zítřků... chudáci děti, ani neví, jak jim kurv*te život. *9* *13*
    • Tak tak. A nejhorší jsou socanokomouši!
      • Ty trotle, ty musíš mít zapařenou kloaku asi, že?
        • To je otvor, kterým jsi byl potracen, že?
          • Ne ne, tím jsi přišel na svět, když tvoje matka dělala superkurvu v ruským pojízdným bordelu za Uralem ty superonanysto.
            • Výron hodný komunisty. Čest!
  • Foldyna je dem.nt. Sedi ve snemovne u koryta a kritizuje zakony, pro ktere sam zvedl praseci kopyto. *2*
  • Autpr tohoto článku musí býti, ale pořádný pitomec, který je navíc úplně mimo, když do nadpisu dá , že mladí lidé se baví o svých platech a v článku samotném o tom není ani zmíňka.
    • Stačí si kliknout na http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Foldyna-je-zdesen-Zaslechl-mlade-lidi-jak-se-bavi-o-svych-platech-257834 -je to odkaz hned pod článkem zkopírovaným tiscali redaktorem
    • Stačí si prokliknout na Parlamentní listy. Tam je zmínka i o tom, co je v nadpisu článku.
    • To jste trifil hřebíček na hlavičku, jen mi nejde do hlavy které mladé myslel, protože já tedy moc mladých co pracují neznám! Jaký rodič takový syn
  • No jo, politici na zacatku zadnou luzu nemeli, tak se ji z nas snazi vyrobit, aby se citili lepe, jelikoz sami jsou ta prava koristnicka, bepaterni luza. *12* *12* *12*
  • Titulek trochu mimo, ne?
  • Jsem chtěl vědět, co si říkají o těch platech, a nezajímá mě jak uklízí KLECE !
  • To je zase titulek *1*
  • Určitě se nebavili o tom jak jim na platech šéfové přidali, (max. práci) natož aby si přidávali jak ve sněmovně koncem roku, když se má údajně šetřit. Autor však píše o něčem zcela jiném, asi si řekl...škoda psát.
  • Velevážní spoluobčané když tady čtu ty vaše duševní příspěvky plné zloby sprostoty a vzájemných urážek tak si řikám,že vy si ani lepší vládu nezasloužíte,nebot ti co nám vládnou jsou vaším obrazem,bohužel!!!!!!! ZAMYSLETE SE SAMI NAD SEBOU:
    • Komoušům slovní zásoba neumožňuje slušně komunikovat.
      • Gorile Kijivu a jejímu novorozenému mláděti z pražské zoologické zahrady se daří dobře. Vidíš, další dobrá zpráva o tvé matce.
        • Ty nebýt tupej bolševik, tak je mi tě líto...
          • Tady vidíš, co jsi zač: kelka - část ocasu tvořená 17 - 19 obratli, svaly a kůží, jak ti říkali děti na pískovišti? mami, zas je tu ten mamrd.
            • Vy komouši nic jiného neumíte, než nadávat, krást a vraždit; slušnej člověk prostě nemůže být bolševik!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit