Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan Drábek radši přepisuje majetek na manželku a staví dřevěné sruby v českém ráji,kde o něj a ani o členy jeho rodiny nikdo nestojí.
  • Jen kdyby se zrušily akcie na doručitele, to by usvědčilo ze lží většinu politiků a asi by se češi divili, kdo je majitelem spousty firem.
  • Houby se stane.
  • Kradou tam všichni a ti co tam byli před nimi kradli také. Stejně se jim a jejich nakradeným majetkům nic nestane
  • České soudy tu nejsou od toho, aby odsoudili někoho, kdo je ve stejné lize. Věřím, že pořádně ocení krádež tatranky v obchodu, ale "bílé" límečky nikdy. Tady pomůže jenom náprava od spodu, nečekejte, že se sám režim bude demontovat!
  • Ne trestní oznámení ale pořádný býkovec na toho pacholka.
    • raději lýkovec a šibenice *1*
  • nač se zdržovat se souzením když se bude střílet... *16* *16*
  • Nechci vám kazit radost, ale takových trestních oznámení je a jen zlomek je odsouzen. Nikdo z toho zlomku nikdy nebyl odsouzen k náhradě škody a propadnutí majetku. To je bič jen na spodinu, jak říkal kdysi krypl dyba *10* *10* *16*
    • přijde doba-a brzy,kdy tu svolodž budeme hnát vidlema z parlamentu a lidé je budou na ulicích linčovat,oni si o to koledují
      • Nevěřím tomu, v roce 89 jsme byli poslední stát evropy, východní, co jakoby dělal revoluci. A oni si dovolují jen to co je jim švejkem dovoleno. Největším průšvihem by bylo přestat vysílat ordinaci, ulici a rodinná pouta. Jinak bude švejk v klidu nadávat u drahého piva a kouřit drahé cigarety a dělat, že se ho to netýká. V práci jsem se ozval proti reorganizaci, švejkové krafali, a já jsem v tom zůstal sám a náležitě jsem byl poučen, že to bylo naposledy a takhle že jako ne. Tak to je jen malé měřítko celeho pojebaného absurdistánu.
  • ten všech zmr-ů bratranec Drábek už má dávno sedět.Je to zkorumpovaná zrůda,stejně tak jako všichni kolem něj v té naší zmrdovládě.Mučit a pak umlátit,nezaslozuží si taková svi-ě ani zastřelit a s ním celou tu vládnoucí i čekající garnitůru.Všechno je to jeden ksin-l a hanba tohoto národa i státu.Nejhorší parlament v Evropě,srovnatelný jen s těmi zkorumpovanými,loutkovými a opičáckými režimi v Africe....ale i ti primitivové tam mají víc cti než tady ti naši zmrd-i. *12* *12* *12* *12* *11* *11*
  • Že by konečně sklapla pastička,a krysí čumák v ní uvízl.Tak to bych si přál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit