Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vize hezká,exekutoři jsou sebranka bez morálky,ovšem umožnil jim to paskvil zákona,kdyby dělala vláda,nejen tato,pořádné zákony,jasné a srozumitelné,bylo by hezky na tom světě. Udělat paskvil umí každý pako,možná proto jich tam sedí tolik. Ovšem staran se zaměřením proti exekutorům je dost málo,netuším jak a co vlastně budou chtít udělat atd..... je snadné plácnout téma co se nelíbí a stavět na něm,ale co s tím? *3*
  • Ať už je to jakkoliv, jedno je jisté. Pokud se nebudou bránit ti, kteří jsou exekucemi postiženi, nikdo jiný to neudělá a zrovna tak je zřejmé, že ti exekuovaní zatím žádnou společnou a už vůbec ne masivní aktivitu nevyvýjejí. Je potřeba začít.......F.
  • A kdo by tu partaj měl vést.
    • Určitě ten co chce koryto a je křišťálově čistý.Kdy pochopíte,že jedině svržení vlády a nastolení lidové demokracie může tento rozkradený stát zachránit.
  • Exekutor: Hele Vlasto teď jsem zabavil pěknou vilku a půjde do dražby, pokud máš zájem, tak bude za desetinu ceny a pak se rozdělíme.

    Ano tak to chodí.
  • Až vychcípají všichni komunističtí teroristé, nebude válek ani hladu!
    • Kdybys měl inteligenci nebyl bys blbečkem, ale bohužel ji nemáš!., *12*
  • http://www.blisty.cz/art/66274.html
    • Tady v té republice stejně nemá nic smysl. Když člověk čte ty příspěvky tak nabývá dojmu, že s tím co tady je, pořádek udělat neumíme a když někdo příjde s něčím novým, tak je hned populista, komunista, vyžírka a já nevím co ještě. Tak si asi nic lepšího nezasloužíme. *6*
  • CHozé nevzdávejto když maže tupohlav po něm přijde smrtihlav Komouší a fašisti i jezuiti palily knížky no a dneska je to taky tak.

    Knihami mrtví poučují živé proto je musej pálit

    Platí to malinko i zde *15*
    • Kopy děkuji za podporu!!!!!
    • To jsem nevěděl, že páter Koniáš byl komunista !!! Protože při studiu jsem si půjčoval nejen knihy buržoasních autorů nejen v překladu, ale i v angličině , a žádná nebyl pálená. Takže nevím, kdy ti komunisté ty knihy pálili...Posledním byl ten Koniáš...
  • teda exekutory neznam ale asi to s nima není v pořádku
    a mam obavy že to bude strana zkrachovalců a hráčů automatů a vyžírek už je v politice dost takže bych to nerozšiřoval a trval na právním statě pro všechny(i když je to utopie ale za pokus to stojí)!!!!!
    *7*
  • To neplatí na lidi.Smazali mi příspěvek.tTo plátí ma ty kteří dělají cenzuru.Děkuji.
  • Vyte co?? Polipte mi prdel!!!!!To je ta demokracie!!!Svoboda slova!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit