Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak ať si je Amíci vod Frantíků koupí za miliardu doláčů sami! *2* *2* *2* *2* *1* *1*
  Nadzvedávat obočí to jó, ale cálovat to néééé. *1* *1* *1* *1*
 • To,že vydělávat se musí mě říkala kdysi jedna dívenka na E 12.Když jsem se mylně domníval,že za kvalitně odvedenou práci bude platit ona mně.
 • To je milé, že nám hlídají počítače a každý má pouze jedno kliknutí a jeden nick na rozdíl od jejich tiscali placeného agenta pod 50ti nicky, kterému je dovoleno , aby si klikal co hrdlo ráčí a psal fašistické odpornosti.


  Tečka, NOT CSSD, Timur, nnn, radka, liduška, člen KSČM, Pietro, Rudolf, někdy Honza, Otmar Kozinec, RSDr, alenka, Pišta, Žigo, babka Žigová z Plzně, Putler, Carčapisral atd. Je vidět, že si redakce na svém koni na koniny dala opravdu záležet. Maká non stop , ani svátky nedrží jak buší do klávesnice.
 • Francózi só imperialystyčtí kapitalisti a já se divim našemu velikému nadsoudruhovi Putinovi že s něma opchoduje. Šak mi si přece umíme vyribyt lepčí lodě aji letadla a ponorky. Ani Ameryčani nikdy nebudó mnět takovo ponorku jak mi třeba Kursk a Raketoplán Burana! Čest!
  • Bacha rusáci mají křižník Aurora. Když z něj zase vystřelej, celej svět se pos....e! *2* *2* *2* *2* *2*
  • Při návratu z vědecké mise shořel americký raketoplán Columbia.


   Zkáza raketoplánu Challenger - 1986.

   Kremace zaživa - made in USA.
   Chyby se nevyhnou ani těm tvým skvělým Amíkům, co si kupují mozky po celém světě, zatímco Rusové mají svoje , nikoho si nekupují. Navíc dnes na ruskou ISS létají i USA a dopravují je tam Rusové.

   Ubohý tečko-snipere-nyní člene KSČM a 50 dalších tvých stejně ubohých nicků a pod nimi stejně ubohé , demagogické a neobjektivní kecy fašistického fanatika.
 • To je neskutečný co tady poslední dobou čtu.

  Zas až tak moc překvapivé to ale není, když vezmu v úvahu, že před revolucí 89 tu bylo víc jak 1 milion komunistů. No a ti nikde nezmizli jsou tu stále, jen nalezli někteří do jiných stran ale vnitřně a povahově jsou to stále komunisti. Ti se teď projevují více jak dříve.
  Jejich třídní boj a likvidace opozice se nedá vymazat ani zapomenout v jejich hlavách.

  Než vymřou, bude víc jak jednu generaci trvat. Protože demokrati nevěsí ani nestřílí.
  *2*
  • Nějak se ti - tečko-snipere-moraváku včetně tvých 50ti nicků - hroutí tvoje algoritmy.
  • Tečko-snipere a 50 kusů dalších tvých nicek, pod kterými tu píšeš, abys vzbudil dojem kolik demagogů a pravicových pomatenců s fašistickým smýšlením tu je. Mezi odpůrci fašistů-banderovců na Ukrajině a těch co podporují Putina včetně připojení ruského ukradeného Krymu Ukrajincem Chruščovem je nejvíce nestraníků a to je opravdu masa. Nestraníci nevymřou nikdy a to je ta nejpočetnější skupina, naprostá většina. V tom je ten váš i tvůj průšvih - tečko-snipere, nnn - moraváku.
 • Fašističtí lotři na Ukrajině spolu s Banderovci budou poraženi a zvítězí tam svoboda a vlastenci.
 • Neměli bychom ty lodě koupit sami, když jsme přišli po revoluci o obchodní flotilu? *3*
 • A proč by jim je nedodali? smlouvy jsou podepsaný a tak Francie dodrží kontrakt, to akorát u nás se smlouvy ruší podle nařízení US/EU...
 • Co jiného můžeme od frantíků čekat. Když mám uzavřený kontrakt, tak mě nějaké přihlouplá rozhodnutí EU nemůže rozhodit, zvláště, když za to jsou pěkný prachy. To že EU a Amíci uvalej na ruské občany sankce to jsou jen bláboly a ruští občané budou jezdit jinam. My se také hrneme podporovat přihlouplé rozhodnutí EU, které jim nadiktovali Amíci s Barákem, ale máme z toho ztrátu - ne užitek. Počkejte až dojde na plyn. Amíci se vysírají a sami ještě nemají technologie na převoz kapalného plynu. Kdo to pak zaplatí - no přece my kteří jsou na pokraji chudoby. Vláda i pan president ukázalí svoji jasnozřivost, když bojkotovali oslavy konce II. světové války, jsou to prostě ubožáci!!!
  • Ono jde o víc než o ropu a plyn, taktně se mlčí o palladiu atd.
 • Putlerovi fašisti dostávají na frak!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit