Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já už na jinou víru přestoupit nemůžu, vyrůstal jsem v rodině komunistického politruka, máma byla předsedkyně komunistického svazu uklízeček, nechci převlékat kabát a chodím navštěvovat hroby našich komunistů Gottwalda, Grebeníčka,Vaše a jiných věrných soustruhů, Miluji jednu rudou poslankyni a na schůze chodím pravidelně tečka tak už mě tady neserrte *16*
  • tečka čte jen Haló Noviny, tam prý je všechno!!
    • včera tam bylo např. kdy si soudruh Gottwald naposledy šrubnul, než chytil syfla, to jsou zajímavé věci a napínavé čtení, zda bude v Praze lampionový průvod na VŘSR atd, inu nekupte to *1*
    • ... co to je, blbe?
  • Kdyby unesli třeba Hollanda, Obamu, ministra, jiného kokota, tak by se to dalo chápat jako nějaký boj nebo odpor. Ovšem unášet turistického průvodce, který nemá reálnou možnost změnit stav věcí je přinejmenším odstrašující - zítra to můžeš být třeba ty....
    • ... tebe určitě nikdo neunese, kokůtku :)))
      • Jak to můžeš vědět? Ty jsi asi vševědoucí z Bohnické léčebny.
        • Ne, je to bývalý antiparoubek, neboli k o k o t všech kokotů futrál. *11*
  • tečko přestup na muslimskou víru, než ti uřežou palici!!
    • Jeho víra až za hrob je komunismus, chudák vypatlanej.
  • Neplatim daně,ani nebudu.To si utrhnete od huby a date statu.Stát za me peníze žívi zpravodajce.Zpravodajci poslouchaji Nagyovou aby sledovali zaletne baby premiera.O těch holkach co máme v pakistanu v zajetí nemají šajna.To je rozvědka zak za korunu p.ča.Takže jo kluci hrajte si na rozvědčíky po Praze.Ale za svoje.
    • Tajná služba vám podává hlášení a nebo jak víte , že nemá šajna? Neořečetl jste si to v Blesku ?
  • Muslimové ve svobodných zemích máte šanci ukázat jak to vlastně myslíte vy s novým domovem,který Vám dala Evropa,Amerika,kde se nemusíte bát,že druhý den Vám budou chtít setnout ruku ču ukamenovat, protože jste udělali něco co si někdo jinak vykládá z koránu ....Pořád slyšíme jen hrozby ze strany ISILu,ale kdo mu ze strany muslimů v Evropě oponuje? Nějak to neslyším?Mám se bát už u nás v civilizované zemi?
  • Zaorálek a Zeman také nevyjednávají o našich dvou děvčatech unesených v Pákistánu. Už Degenere je měl v paži i s Kalouskem. Přitom naše vojenská rozvědka sleduje starou Nečase na příkaz Nagýny, místo aby něco dělala pro záchranu holek. Hnus.
  • Meli bychom byt opatrnejsi s umoznovanim volit cizincum, byt z EU - i tam jich jiz ziji miliony. A kdyz se nam dostanou do obecnich zastupitelstev ci vyse, budou samozrejme hajit sve zajmy - stavby mesit, muslimskych pohrebist, modliteben ve skolach, zvlastnich oddeleni v nemocnicich atd., jak je tomu jiz nyni realitou v zapadoevropskych zemich (napr. Rotterdam ma starostu Marocana a ne nahodou je v Rotterdamu nejvyssi mesita v Evrope...). Toto nebezpeci je jen casovana bomba, ale musime se branit. Jsou mnohem nebezpecnejsi nez nasi ,,neprizpusobivi"- maji financni podporu z ropnych velmoci a maji inteligentni postupy.
    Nebudeme-li celit zlu odporem, tak nas pohlti. Snad budou i politici hajit zajmy nasich potomku,
    a nenechaji se uplacet muslimskymi dolary.
  • Nám je to celkem šumák co bude Francie či nebude. To ať si vyřídí s rodinou uneseného.
  • Vážení, toto jste dnes četli??? Redaktorka Součková asi neví čím víc rozčílit lidi v Česku.
    Jediné co k tomu můžu dodat,že osobně půjdu pomoct při nakládání ručníkářů do krytých vagonů směr střední východ.
    http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-62827370-sef-muslimskych-obci-nevim-proc-by-melo-vadit-vyucovani-islamu-na-ceskych-skolach
    • Četla jsem ten článek,můžete mi někdo vysvětlit,jak může nějaký muslim vykládat jaké učivo je dobré pro naše školy?Je vidět ,že západ pořád nemůže rozdýchát,to,že jsme mněli školství na vysoké úrovni ono nestačí že nám havloidi rozkradli republiku,ještě nám budou mrzačit mládež,
      potom bych doporučovala aby se ve školních jídelnách vařilo více vepřového masa,my češi milujeme vepřové maso je to naše tradice a hlavně zbijačky ,bylo by vhodné obnovovat po celé republice zabíjačky,mňam,a všichni se přidejte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Spíše vám vadí, že se už neučí na školách marxismus - leninismus, dějiny dělnického hnutí a ruština.
        • No,víc mi vadí náboženství,vadilo mi i to ,že rusové se učili angličtinu a my jsme se učili azbuku,
          co k tomu dodat?!Koukám,že jste nějakej znalej ,nevyučoval jste tyto předměty,tak pro jistotu zase islám?
          • P.S. Dobře uvařený ovar se křenem mám ale velice rád a zapít Budvarem .
            • Jste ptavdu Hodně zmatená.Inš Alaháh
            • ps:No,na internetu jsem si našla,že kismet je to vůle aláhova,vy jste si opravdu naši zemi spletl s islámem.A pít budvar budete pít český nebo tu americkou nahrážku?Pokud vím islamisté nesmí pít vůbec,jenom se udržují na vodních dýmkách,nevím zda si tam přidávají i opium.t,aky to potom vypadá ,toto chcete v naší zemi?!
          • Náboženství mi nevadí vůbec a mimochodem o islámu toho vím celkem dost a arabsky se s bídou ale přeci domluvím .Alah il Alah ,Mohamed rasul. Pokud jsem v muslimském světě respektuji jejich zvyky .
            • To je kismet.
            • To je možné,že umíte arabsky,zato čeština s váma pokulhává,protože jsem byla v příspěvku ironická.Zřejmě to máte s češtinou na štíru
    • ... máš dost :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit