Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    svět se zbláznil...hledaji agenty a nepřitele tam kde nejsou...padesátá léta jsou zpět *16* *16*
  • no to se divím, vždyť v Telaviu je to obvyklé, vidět letadýlka nad sídlem vlády.....
  • Tak to kam se na mně hrabe, já mám bezpilotních letadel jedenáct a to od rozpětí jeden a půl metru do pěti metrů,nyní doplnuji baterie a odpoledne jdu lítat.
    • Pozor na "protivzdušnou obranu", tedy myslivce *1*
      • Mikrtko u nás už myslivci už nejsou bejval jsem taky ale hádky o pole kde se může nebo nemůže u nás myslivost zničilo, bohužel.
  • Tak to mi připomíná, že kdysi v 50.letech se nesměla u nás fotit nádráží. Tak to ještě mají frantíci co dohánět.
  • Tak to abych raději nefotil nic, protože nevím když vyfotím nic, zda nezvěčním fotograficky něco "Stealth", což by opravdu vedlo ještě k tvrdším postihům. Natož tak fotit mouchu nebo komára za letu *8*
  • Izraelsti zidi si mysli, ze si muzou vsechno dovolit a jejich drzost nezna mezi, proto patri k nejmene oblibenym turistum v Evrope a nikde je nechteji ubytovat.
    Udelat to nekdo u nich v Tel Avivu tak jde rovnou do kriminalu na hodne dlouho, nebo by ho dokonce zastrelili.
    • Tenhle pravdivý názor zde asi dlouho nevydrží
      • ???? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit