Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blijec pitomec z Olomoca uz chcipnul..hi..hi a nyni pres den prijde Simon z Olomoca, bezpohlavni siamske dvojce blijce pitomce..hi..hi
  • Assad prý shazuje chlor:
    Já si píšu s jednou rodačkou z Brna jež teď žije v Lakatii(provincie v Sýrii) a ta se nestačí divit co to tu žerem za propagandu namířenou proti Asádovi.Sama říkala že nebýt něj tak je tam už to sektářství dávno zlikviduje.Její syn bojuje po boku Syrské armády proti těm šmejdům jejíž některé teroristické odnože podporují i amíci.Města které už byly osvobozeny(jako zrovna Aleppo)po několika letém držení Daeshu a lidé pláčic radostí vojáky Syrské armády vítaly,tak následně za pár dní bombardovaly Turci,načež za nějaký čas opět ISIS zaútočil hromadným útokem.Zajímavé bylo(jak psal její syn),že IS najednou jako znovuzrozený provedl útok po amerických shozech(údajně s hum.pomoci)do těch částí kde se povstalci stahovali...Jenže až tak daleko se Syrské armádě probojovat nepodařilo.I ptáci si to tam cvrlikaj na střeše..Odkud ti ISáci berou druhý dech?
  • Francie je uz marna maj tam tolik muslimu, ze pro muslimskeho presidenta si uz vzdycky zvolej
  • hledám hodného,staršího,obtloustlého pána,co se moc nemyje..rád bych mu dělal děvku..zn.najdu už konečně?
    • ... ses hezky rozjel, ale nikdy ti nedojde, že jsi součástí mých super hrátek s primitivy :)))
  • ... bezmoc primitivů mě vždy potěší, ale nikdy to není důvod bavit se s lidským odpadem :)))
  • ... nečtu nikdy bezmocné plivání primitivů, ale periferní vnímání špíny také vždy potěší :)))
  • ... tupost primitivně hlasujícího a pindajícího bezmocného póvlu spolehlivě potěší :)))
  • ... neřeším hlasování zdegenerovaného póvlu, ale to je stará známá věc, póvl ničím :)))
  • ... jsem v limbu, ze zdegenerované špíny kdykoli udělám teprve zdrcené tupce :)))
  • ... napiš už konečně, degene, něco o svém vzdělání a práci, a navrhni už místo a čas :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit